На світлинах сучасний стан облаштованого місця для тимчасової післяопераційної перетримки бродячих собак, яке було побудовано у грудні 2017 року на території промзони КП “Очисні споруди”. На відповідне будівництво витрачено 149, 996 грн. бюджетних коштів.

По даним довідки державної аудиторської служби України від 13 липня 2018 року та наявним документам встановлено “невідповідність між фактично виконаними обсягами та обсягами, які внесено до акту приймання будівельних робіт. Виявлена невідповідність свідчить про завищення вартості виконаних робіт на суму 15 586 грн., підрядник ФОП Терьохіна Т.В.”

Ноу-хау об’єкту є відсутність проектної документації на будівництво. Та головна його вада в тому, що його неможливо використовувати за призначенням. Відкриті загони за розі вітрів, бетонні поли є згубними тля тварини, якій проведено операційні дії, особливо у осінньо-зимово-весняний період. Такі умови ніяк не сприяють швидшому одужанню тварини, а скоріш схиляють до її загибелі. Тому виникає питання: чи варто витрачати бюджетні кошти на стерилізацію тварин чи може відразу приректи на швидку смерть на бетонній підлозі “псевдопитомника”?

Тож, на що було витрачено бюджетні кошти? Дорогий навіс нині пустує та заростає бур’янами. Операції собакам цього року проводитиме міська ветеринарна лікарня, де є приміщення для післяопераційного догляду тварин.