img_8674 img_8679 img_8678 img_8676Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв провів розширену апаратну нараду. У її роботі брали участь керівники дошкільних закладів міста, комунальних підприємств ЖКГ, члени апарату міської ради.

Нинішні погодні умови дають можливість активно провести роботи з прибирання у місті, зазначив міський голова. Також було наголошено на необхідності завершення міських програм та робіт у місті.

Сьогодні почав роботу у звичному режимі дошкільний заклад “Казка”. Тривалий час у садку велися роботи з реалізації програми по енергозбереженню, замінено віконні та дверні блоки, проведено ремонт системи опалення.

Завдяки активній реалізації програми з енергозбереження, днями буде надано додаткові кошти постановою КМУ для заміни вікон у яслах-садку “Червона шапочка”, що дасть можливість провести відповідні роботи у 5-6 вікових групах.

З приводу додаткового руху коштів для заміни вікон у яслах-садку “Червона шапочка” заплановано проведення позачергової сесії міської ради 9 листопада поточного року.

У ході наради обговорювалося питання оформлення ліцензії для КП “Водне господарство” на видобуток питної води.

Актуальним стало питання коригування тарифів на комунальні послуги з урахуванням збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

Також, напередодні нового бюджетного року активно обговорювалися питання з ремонту та утеплення дитячих садочків, облаштування водовідведення ливневих вод та ін.