Сьогодні робочий тиждень почався з розширеної апаратної наради виконкому міської ради. Секретар міської ради Олег Сокольчук у ході наради передусім зосередив увагу на готовності дошкільних закладів до опалювального сезону.

У яслах-садку “Червона шапочка” проводились випробовування роботи твердопаливного котла, який має підтримувати належну температуру в найбільшому з міських садків під час незначних холодів.

Загальноміські батьківські збори дошкільних закладів заплановано на 26 жовтня. У ході обговорень з батьками дошкільнят планується визначити ряд нагальних питаннь перед формуванням бюджету наступного року. Сьогодні серед таким них є виконання норм харчування, їх стовідсоткове забезпечення можливе за підвищення вартості на харчування дітей. Секретар міської ради зауважив, що підвищення вартості харчування для батьків стане додатковим навантаженням на бюджет родини, це питання варто переглянуть наприкінці поточного навчального року.

У місті нині частково не працює вуличне освітлення по вул. Гагаріна та прилеглим до неї. Про це повідомив директор КП “Очисні споруди” Вадим Швець, наразі проводиться планова заміна стовпів і дротів по вул. Морській, що потребувало технічного відключення відповідної ланки освітлювальної системи.

У ході наради дано доручення з опрацювання положень регуляторних актів та старту порядку їх оприлюднення.

Реєстраційний відділ виконкому міської ради нині працює у посиленому режимі через оформлення субсидій, допомогу фахівцям відділу вирішено надати шляхом залучення спеціалістів з інших відділів виконкому міської ради, розглядається можливість роботи відділу у вихідні дні.

Проект по реконструкції дорожнього покриття по вул. Маріїнській (центральної частини) 5 жовтня буде проходити торги у системі “Прозоро”. По їх результатам буди визначено виконавця відповідних робіт.

У ході наради було також надано доручення всім відповідним відділам та установам підготувати складові бюджетних програм на наступний рік, громадські обговорення бюджету планується провести на початку грудня поточного року.