ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

23 травня 2018 року

 

№ 100

Про додержання тиші в громадських

місцях м. Скадовськ

З метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо додержання тиші в громадських місцях м. Скадовська, відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від шкідливого впливу шуму», Закону України «Про охорону дитинства», Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. № 572, Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 24.07.2002 № 219, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 20.08.2002 за № 68016968, керуючись ст. ст. 40, 52 ЗУ «Про самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Заборонити здійснювати дії, що порушують громадський порядок та санітарні норми рівня допустимого шуму на захищених об’єктах та у громадських місцях міста Скадовськ.

2. Забезпечити торговельну діяльність у закладах роздрібної торговельної мережі (магазини, павільйони, кіоски тощо) та мережі закладів ресторанного господарства (ресторани, бари, кафе тощо), розважальних закладах,обмеження часу роботи музичних ансамблів та апаратури у нічний час, із 22:00 до 08:00 години і дотримуватись таких рівнів шуму, щоб у прилеглих жилих приміщеннях не перевищувалися рівні, дозволені санітарними нормами.

3. Раднику міського голови з гуманітарно-соціальних питань виконавчого комітету міської ради Тангел Н.Д. забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

4. Рекомендувати Скадовському відділенню поліції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області та Скадовському міжрайонному відділу Управління поліції охорони в Херсонській області здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Казберука А.А.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук