СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

20.12.17 року

 

232-Р

Про організацію міського

ярмарку до Новорічних та

Різдвяних свят

З метою організації ведення торгівлі під час Новорічних та Різдвяних свят, створення умов для реалізації продукції місцевих виробників, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Міський ярмарок до Новорічних та різдвяних свят проводити на центральній міській площі з 22 грудня 2017 року по 08 січня 2018 року.

2. Учасники ярмарку, які здійснюють торговельну діяльність, забезпечують умови для утримання прилеглої території у належному санітарному стані.

3. Першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенку О.В. попередити приватних підприємців про заборону використання газобалонних установок та продажу продукції у скляному посуді під час проведення міського ярмарку на центральній міській площі.

4. Головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста Проценко С.О. провести розміщення об’єктів торгівлі на центральній міській площі, під час проведення міському ярмарку.

4. Раднику міського голови з гуманітарно-соціальних питань виконавчого комітету міської ради Тангел Н.Д. дане розпорядження висвітлити у місцевих ЗМІ та сайті міської ради, надати запрошення приватним підприємцям міста для участі у ярмарку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова О.Ю. Яковлєв