РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови

11 грудня 2017 р.
№ 221-Р

Про організацію торгівлі
ялинками

З метою забезпечення населення міста ялинками до Новорічних свят, враховуючи звернення громадян та суб’єктів господарювання, та керуючись п.п. 19,20 ч.4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Дозволити торгівлю ялинками на території міста Скадовська з 15.12.2017 по 31.12.2017 в наступних місцях:

— пров. Торговий зі східної сторони біля перехрестя вул. Незалежності;

— вул. Гуманенка (територія ринку “Кристал”);

— вул. Гагаріна в районі магазину “Тавричанка”;

— вул. Пасічника в районі магазину “Волна”;

— вул. Джарилгацька (територія ринку “Багет”);

— вул. Джарилгацька в районі магазину “Біла хата”;

— вул. Незалежності в районі магазину “Бонжур”.

2. Відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради надавати листи-погодження на здійснення торговельної діяльності ялинками та підготувати схеми розміщення торгових точок .

3. Суб’єктам господарювання:

3.1. Здійснювати торгівлю відповідно до вимог чинного законодавства України та даного розпорядження.

3.2. На час торгівлі укласти договір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, розвитку інфраструктури, соціально-економічного і культурного розвитку міста Скадовська.

3.3. Здійснювати торгівлю з дотримання норм і правил, що регламентують порядок зайняття підприємницькою діяльністю, протипожежних, санітарних та норм благоустрою під час торгівлі.

6. Заборонити суб’єктам господарювання та громадянам здійснювати торгівлю ялинками без документів щодо їх походження.

7. Скадовському відділенню Новокаховського відділу ГУ НП у Херсонській області (Пєшкову О.Є.) та Скадовському МВ УПО в Херсонській області (Балану А.І.) вжити заходів щодо забезпечення правопорядку у визначених місцях торгівлі та не допускати виникнення стихійної торгівлі даною продукцією на території міста Скадовська.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенко О.В. та головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о архітектора міста Проценко С.О.

Міський голова О.Ю.Яковлєв