СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

19.11.2018

 

№ 199-р

Про скликання LIX сесії

міської ради VII скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46, 47, ч.3 ст. 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламентом роботи міської ради:

1. Скликати 30.11.2018 року о 14.00 годині LІX чергову сесію міської ради VII скликання.

2. Внести на розгляд питання:

2.1. Про звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 9 місяців 2018 року.

2.2. Про звіт виконаного комітету міської ради “Про хід і результати виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2018 рік за підсумками січня-вересня 2018 року”.

2.3. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 601 “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2018 рік”.

2.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 602 “Про бюджет м. Скадовська на 2018 рік”.

2.5. Про затвердження умов конкурсу та незалежної оцінки щодо надання в оренду об’єта комунальної власності — нежитлових приміщень гаражів за адресою: м. Скадовськ, вул. Шмідта, 34-а.

2.6. Про затвердження умов конкурсу та незалежної оцінки щодо надання в оренду об’єкта комунальної власності — частини нежитлової будівлі за адресою вул. І. Пасічника, 3-б.

2.7. Про затвердження умов конкурсу та незалежної оцінки щодо надання в оренду об’єкта комунальної власності — нежитлової будівлі котельні № 5 за адресою м. Скадовськ, вул. Балтазарівська, 34-б.

2.8. Про заміну сторони орендодавця в договір оренди нерухомого майна, продовження терміну оренди, затвердження експертної оцінки об’єкта комунальної власності за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 6.

2.9. Про надання в оренду та затвердження звіту про незалежну оцінку частини майнового комплексу — нежитлового приміщення за адресою: м. Скадовськ, вул. Незалежності, 76, площею 8,7 кв.м.

2.10. Про передачу комунального майна з балансу Скадовської міської ради на баланс КЗ “Скадовський РБК ім. Шевченка”.

2.11. Про продовження терміну оренди об’єкта комунальної власності — частини нежитлового приміщення, за адресою: м. Скадовськ, вул. 33 Гв. Дивізії, 1/10.

2.12. Про затвердження експертної оцінки на об’єкт комунальної власності — будівлі кафе “Вітерець”, за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 1-б.

2.13. Про затвердження експертної оцінки на об’єкт комунальної власності — частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Скадовськ, вул. 33 Гв. Дивізії, 1/10.

2.14. Про найменування нового провулку в місті Скадовську .

2.15. Про затвердження оновленого складу комісії з питань залучення пайових внесків замовників будівництва у створенні інженерно-транспортної інфраструктури міста Скадовська.

2.16. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м. Скадовська.

2.17. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську та для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

2.18. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

2.19. Про затвердження технічної документації їз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача її у власність (присадибна ділянка).

2.20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

2.21. Про врегулювання земельних відносин.

2.22. Про врегулювання земельних відносин.

2.23. Про відмову у надані дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ “Електрозавод”.

2.24. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську.

2.25. Про розгляд звіту фінансово-господарської діяльності та виконання фінансового плану комунального підприємства “Водне господарство” за III квартал 2018 року.

2.26. Про розгляд звіту фінансово-господарської діяльності та виконання фінансового плану комунального підприємства “Очисні споруди” за III квартал 2018 року.

2.27. Різне.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на голів постійних комісій, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М., заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Казберука А.А., заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Бутенко О.І., начальника фінансово-господарського відділу виконавчого комітету міської ради, головного бухгалтера Сокольченко Ю.М.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук