СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

 

01.04.2019                                            № 42-р

 

Про скликання LXV сесії міської ради VII скликання  

 

     

Керуючись ст. ст. 42, 46, 47, ч. 3 ст. 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламентом роботи міської ради:

  1. Скликати 12 квітня 2019 року о 14.00 годині LXV сесію міської ради VII скликання.
  2. Внести на розгляд питання:

2.1. Про внесення змін до рішення Скадовської міської ради від 10 квітня 2009 року № 744 “Про затвердження Порядку визначення розміру платежів за користування місцями, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Скадовська, для розміщення спеціальних конструкцій, що використовуються для встановлення рекламоносіїв”.

2.2. Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності на території міста Скадовська для провадження підприємницької діяльності на умовах тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності.

2.3. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Скадовську.

2.4. Про продовження терміну оренди об’єкта комунальної власності – частини адміністративної будівлі, за адресою: м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 123.

2.5. Про затвердження умов конкурсу та незалежної оцінки щодо надання в  оренду об’єкта комунальної власності – вбудовані нежитлові приміщення підвалу, за адресою: м.Скадовськ, вул. Сергіївська, 28.

2.6. Про продовження терміну оренди об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень гаражів.

2.7. Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування житлового будинку  та господарських будівель у м.Скадовську.

2.8. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м.Скадовську та передача земельної ділянки у власність.

2.9. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо
інвентаризації земельної ділянки під об’єктом комунальної власності м.Скадовська.

2.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та  господарських будівель у м.Скадовську та передача земельної ділянки у спільну сумісну власність.

2.11. Про затвердження договорів оренди землі, додаткових угод до договорів оренди землі.

2.12. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ “Чорномор”.

2.13. Про врегулювання земельних відносин.

2.14. Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м.Скадовську та дозвіл на розробку проекту землеустрою.

2.15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка).

2.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м.Скадовську та передача земельної ділянки у спільну сумісну власність.

2.17. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м.Скадовську та передачу земельних ділянок у власність.

2.18. Про врегулювання земельних відносин.

2.19. Про врегулювання земельних відносин.

2.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

2.21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка).

2.22. Про встановлення стипендій міської ради для кращих спортсменів-жителів міста Скадовська в 2019 році.

2.23. Про встановлення стипендій міської ради для обдарованих дітей та молоді м. Скадовська у 2019 році.

2.24. Про розгляд звіту фінансово-господарської діяльності та виконання фінансового плану комунального підприємства “Водне господарство” за 2018 рік.

2.25. Про розгляд звіту фінансово-господарської діяльності та виконання фінансового плану комунального підприємства “Скадовський міський кінотеатр “Скадовськ” за 2018 рік.

2.26. Про розгляд звіту фінансово-господарської діяльності та виконання фінансового плану комунального підприємства “Скадовська міська друкарня” за 2018 рік.

2.27. Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства “Скадовська міська друкарня”.

2.28. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Сокольчуку О.М.

2.29. Про проведення конкурсу для визначення суб’єктів господарювання з утримання об’єктів благоустрою – пляжів міста Скадовська.

2.30. Різне.

 

 

            

Секретар міської ради                                                                      О.М.Сокольчук