звернення З метою забезпечення виконання вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” спеціалістами виконкому Скадовської міської ради розглянуто у І півріччі 2016 року 203 звернень громадян.
Рішенням виконавчого комітету від 16.12.2015 року №219 затверджено регламент роботи виконкому, встановлено дні прийому громадян з особистих питань міським головою (другий і четвертий понеділок та перша субота місяця), першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (перший і третій понеділок та третя субота місяця), заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ( друга субота місяця).
За звітний період до виконкому міської ради поштою надійшло 120 письмових звернень, з них 45 колективних. До міського голови Яковлєва О.Ю. з особистих питань в приймальні дні звернулися 83 громадян. В порівнянні з І півріччям 2015 року кількість звернень збільшилась : 2016 рік — 203, 2015 рік — 108.
У І півріччі 2016 року надійшли звернення з питань: комунального господарства — 121, земельних відносин — 12, соціального захисту — 11, охорони здоров”я — 5, житлової політики- 8.
Всі звернення, які надходять до міської ради розглядаються спеціалістами виконкому, у разі необхідності — комісійно, до складу комісій входять працівники КП “Водне господарство”, КП “Очисні споруди”, представники правоохоронних органів, депутати міської ради.