ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

СКАДОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

31 січня 2019 року

 

13

Про визначення місць проведення

передвиборчої агітації та розміщення

агітаційних листівок

З метою організованого розміщення пунктів проведення передвиборної агітації представниками партій і блоків та контрольованого розташування агітаційних листівок на час передвиборних компаній у 2019 році, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Визначити місця розташування агітаційних наметів:

— центральна площа міста (по вул. Гагаріна);

— провулок Торговий (східна сторона );

— ринок, біля магазину “Багет” (площа перед ринком, вул. Джарилгацька);

— у районі магазину “Кристал” (вул. Гуманенка).

  1. Визначити місця для розміщення агітаційних листівок на рекламоносіях (рекламних щитах, білбордах), які встановлені в місті згідно рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради.

  2. Осіб, що розміщують листівки у невстановлених місцях буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

  3. Партійним осередкам, що розміщують агітаційні намети в місті, укласти угоди з КП “Очисні споруди” на користування послугами з прибирання та вивезення твердих побутових відходів із займаних територій.

  4. Доручити раднику міського голови з гуманітарно-соціальних питань сектору організаційно-кадрового забезпечення виконавчого комітету міської ради Тангел Н.Д. оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Афанасіаді Д.М.

Секретар міської ради О.М. Сокольчук