місто

“Публічна консультація” проект ГО Інститут республіка, їх мета — висвітлення міських програм, ініціатив для громадськості. Сьогодні відбулося відповідна консультація з питання присвоєння назви центральної міської площі.

З передісторії, у грудні минулого року було винесено проект рішення сесії щодо присвоєння назви центральної міської площі, за результати проведених громадських слухань. Депутати міської ради надали пропозицію щодо вивчення громадської думки з даного питання. Відповідну ініціативу взялися втілювати активісти громадської організації Інститут республіка, було проведено громадське опитування, Пропонувалося два варіанти назви “Соборна”, як історичне місце розташування собору засновником міста С.Б. Скадовським та на знак Соборності України. Інша назва “Центральна”, як центру проведення загальноміських заходів. У опитування брали участь близько 400 учасників.

За даними вивчення громадської думки активісти Інституту республіка готують лист до міської ради для доповнення проекту з присвоєння назви головній площі міста.