СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

П Р О Т О К О Л № 15

чергового засідання

від 27 вересня 2017 року

У засіданні приймали участь члени виконавчого комітету:

Яковлєв О.В. — міський голова;

Козел Л.В. — секретар виконавчого комітету міської ради;

Головко А.В. — головний інженер приватного акціонерного товариства “Райагробуд”;

Грищенко О.В. — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

Розумний А.Г. — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Балан А.І. — начальник Скадовського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Херсонській області, майор поліції;

Берещенко М.В. — пенсіонер;

Лиховид О.М. — директор комунальної організації “Центр дитячої та юнацької творчості”;

Сокольчук О.М. — секретар міської ради;

Відсутні:

Касьяненко О.І. — заступник голови правління Скадовського районного споживчого товариства;

Проточенко О.М. — начальник Адміністрації Миколаївського морського порту.

Присутні:

Мурадли Г.І.о — головний спеціаліст — старший юрист виконавчого комітету міської ради;

Бабенко Л.М. — головний спеціаліст по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради;

Проценко С.О. — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста;

Бутенко О.І. — депутат міської ради.

Міський голова: Доброго дня, шановні члени виконкому та присутні! Сьогодні чергове засідання виконкому. З 11 членів виконавчого комітету на засідання присутні 8. Є пропозиція розпочати роботу засідання. Зауважень чи інших пропозицій немає? Немає. Отже, на порядку денному є 10 питань. Чи будуть зауваження, пропозиції?

Лиховид О.М. запропонував проект під № 10 розглянути на початку засідання, так як 10 проект — це присвоєння поштових адрес, про які йтиметься в 5,6,7,8 проектах. Міський голова уточнив у Бабенко Л.М. чи дійсно в названих проектах йтиметься про адреси, які присвоюються в проекті 10.

Бабенко Л.М. пояснила, що так.

Козел Л.В. запропонувала другим питанням розглянути проект 10.

Міський голова запропонував для подальшої роботи затвердити перелік питань зі змінами та регламент роботи. Прошу проголосувати за перелік питань з названими змінами та регламент роботи.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

1. Про підсумки роботи комунальних підприємств міста та стабільного проходження у місті оздоровчого сезону 2017 року.

2. Про присвоєння поштових адрес.

3. Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІV квартал 2017 року.

4. Про припинення опіки над Дудченко Станіславом Миколайовичем, 04.08.1999 року народження в зв”язку з досягненням повноліття.

5. Про надання пропозиції про внесення доповнення в перелік земельних ділянок комунальної власності м. Скадовська в рішенні сесії міської ради від 09.09.2016 року № 276, право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах та надання згоди на розрорбку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

6. Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка).

7. Про надання пропозиції про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність шляхом викупу ПрАТ “Чорномор”.

8. Про надання пропозиції про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїх ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність шляхом викупу.

9. Про надання пропозиції про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ “Чорномор”.

10. Про надання пропозиції про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську для передачі у спільну сумісну власність.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

Доповідачам до 7 хв.

Для виступів до 5 хв.

Для запитань та відповідей до 3 хв.

Для довідок 1 хв.

Роботу виконкому закінчити до 15:00 год.

Прошу голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0. Прийнято одноголосно.

Перед розглядом питань міський голова повідомив, що вийшла чергова книга Олега Миколайовича Лиховида про топоніми Скадовського району. Він наразі подарує кожному книжку з автографом.

Переходимо до розгляду питань.

1. Міський голова: З питання “Про підсумки роботи комунальних підприємств міста та стабільного проходження у місті оздоровчого сезону 2017 року слово надається першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенку О.В.

СЛУХАЛИ: Грищенка О.В., який зачитав проект рішення та звернув увагу керівників підприємств на 4 пункт проекту рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 172 додається).

2. Міський голова: З питання “Про присвоєння поштових адрес” слово надається Проценко С.О. — головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста.

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи це частини комплексів?

Проценко С.О. пояснила, що є окремі свідоцтва на право валасності на окремі об”єкти.

Підійшов член виконкому Сокольчук О.М.

Міський голова уточнив місцезнаходження об”єктів та чи всі документи є в наявності.

Проценко запевнила, що так.

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету . (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 173 додається).

3. Міський голова: З питання “Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІV квартал 2017 року” слово надається Козел Л.В. — секретарю виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Козел Л.В., яка повідомила про виконання попереднього плану на ІІІ квартал та зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи про хід виконання бюджету раніше прозвітувати не можна?

Розумний А.Г. пояснив, що ні.

Міський голова повідомив про недовиконання бюджету та причину недовиконання, уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 174 додається).

4. Міський голова: З питання “Про припинення опіки над Дудченко Станіславом Миколайовичем, 04.08.1999 року народження в зв”язку з досягненням повноліття” слово надається Козел Л.В. — секретарю виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Козел Л.В., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова зауважив, що досягнув повноліття не в той день, коли народився.

Козел Л.В. пояснила, що це механічна помилка.

Міський голова уточнив чи чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 175 додається).

5. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про внесення доповнення в перелік земельних ділянок комунальної власності м. Скадовська в рішенні сесії міської ради від 09.09.2016 року № 276, право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах та надання згоди на розрорбку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкуванню відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив навіщо виготовляти нову технічну документацію, якщо є кадастровий номер, земельна ділянка сформована?

Мурадли Г.І.о пояснив, що може бути проблема з отриманням витягу з ДЗК на міську раду.

Міський голова пояснив, що це вільна земельна ділянка, нею користуються зараз, але нічого не сплачують за користування. Відповідно ми можемо оголосити тільки конкурс.

Після обговорення члени виконкому вирішили голосувати.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 176 додається).

6. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка) слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова звернувся до Бабенко Л.М. із зобов”язанням щодо обов”язкового обстеження та перевірки спеціалістами із земельних питань усих земельних ділянок, які виносяться на розгляд виконавчого комітету, а потім на сесію міської ради.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 177 додається).

7. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність шляхом викупу ПрАТ “Чорномор” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 178 додається).

8. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїх ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність шляхом викупу слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова попросив показати на карті ринку, де саме знаходиться дана земельна ділянка.

Бабенко Л.М. пояснила місцерозташування.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 179 додається).

9. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ “Чорномор” слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Розумний А.Г. запропонував звернутися в Скадовське БТІ за роз”ясненням на основі чого вони реєструють кіоски, як об”єкти нерухомого майна.

Міський голова зауважив, що у п. 1.2. вказано дві площі. Це помилка?

Бабенко Л.В. пояснила, що так.

Лиховид О.М. заявив про конфлікт інтересів та участі у голосуванні не брав.

Мурадли Г.І.о уточнив щодо згоди кооперативного ринку на вилучення земельної ділянки.

Міський голова уточнив чи акт на конкретний павільйон?

Бабенко Л.М. пояснила, що так.

Міський голова пояснив, що якщо є акт, то ділянка вже вилучена.

Розумний А.Г. звернув увагу на те, що у 2001 році було не приватне акціонерне товариство, а відкрите акціонерне товариство і надавалось, як державній формі власності.

Мурадли Г.І.о повідомив про те, що було роздержавлено дане товариство та звернув увагу, що надано витяги з державного акту, а самого державного акту немає в наявності.

По третьому об”єкту написано: “згідно державного акту на постійне користування”, але не вказано ні номера, ні дати. Що це значить? Що його немає в наявності?

Бабенко Л.М. пояснила, що є схема з Державного акта, то ж, згідно неї.

Міський голова звернув увагу, що Акт видано торгівельно сервісноиу підприємству “Чорномор”, то при чому тут ПрАТ “Чорномор”?

Лиховид О.М. пояснив, що таку назву теперішнє ПрАТ “Чорномор” мало з 1993 по 1999 роки.

Міський голова повідомив, що даний Акт виданий в 1995 році.

Лиховид О.М. повідомив, що можна затребувати затверджену нотаріально копію.

Розумний А.Г. уточнив чи підлягав акт скасуванню?

Міський голова попросив показати Акт під магазином.

Бабенко Л.М. показала копію акта.

Міський голова повідомив, що тут теж вказано торговельно сервісне підприємство “Чорномор”, а ніяк не ПрАТ “Чорномор”.

Бабенко Л.М. пояснила, що сьогодні документи по реєстрації ПрАТ “Чорномор”, тому сьогодні вони — ПрАТ “Чорномор”, показала виписку з Державного реєстру.

Міський голова уточнив з якою метою ми даємо дозвіл на виготовлення технічної документації? З метою передачі в оренду, бо вони не мають права користуватися даною земельною ділянкою безкоштовно. Або на викуп, або в оренду.

Міський голова пояснив, що ми повинні даний акт скасувати, бо такого підприємства, як торговельно сервісне підприємство “Чорномор” вже не існує.

Бабенко Л.М. пояснила, що скасовується тим, у кого змінилася організаційно-правова форма власності.

Міський голова пояснив, що в даному випадку теж змінена форма власності. Акт видано торговельно сервісному підприємству “Чорномор”, а не приватному акціонерному товариству “Чорномор”.

Лиховид О.М. уточнив, що це назва, а яка форма власності?

Розумний А.Г. пояснив, що була державна. Запропонував до вияснення обставин перенести розгляд даного питання на наступне засідання виконавчого комітету.

Міський голова вивчивши Статут пояснив, що у Статуті нічого не сказано про правонаступництво, тому запропонував вияснити питання щодо Актів і відповідно вирішення питання щодо користування землею, згідно діючого законодавства, тому, що ці Акти не є вже дійсними, так як видані на підприємство, яке вже не існує. При наймі з того, що наразі надано.

Мурадли Г.Іо. запропонував звернутися до Фонду державного майна із запитом, чи існує на сьогодні таке підприємство.

Розумний А.Г. запропонував звернутися до районної адміністрації, всі реєстраційні дані є в юстиції, в архіві.

Сокольчук О.М. пояснив, що заявник просить підтвердити дану земельну ділянку.

Міський голова знову звернув увагу, що надані акти не дійсні і робити посилання на них ми не можемо.

Після обговорення міський голова запропонував зняти даний проект рішення до наступного виконкому та визначити в оренду чи на викуп надати дозвіл на виготовлення технічної документації.

Міський голова запропонував голосувати за зняття даного проекту рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 6. “Проти” — 2. “Утримався” — 0. Не голосував — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення зняти з розгляду.

10. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську для передачі у спільну сумісну власність слово надається Бабенко Л.М. — головному спеціалісту по землевпорядкування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Бабенко Л.М., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Сокольчук О.М. звернув увагу, що проект схожий на попередній.

Міський голова пояснив, що тут вказано “для передачі у спільну сумісну власність”.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 9. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 180 додається).

Міський голова оголосив чергове засідання виконавчого комітету закритим та подякував всім за плідну роботу.

Міський голова О.Ю. Яковлєв

Секретар виконавчого комітету міської ради Л.В. Козел