СКАДОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

П Р О Т О К О Л № 18

чергового засідання

від 29 листопада 2017 року

У засіданні приймали участь члени виконавчого комітету:

Яковлєв О.В. — міський голова;

Козел Л.В. — секретар виконавчого комітету міської ради;

Берещенко М.В. — пенсіонер;

Головко А.В. — головний інженер приватного акціонерного товариства “Райагробуд”;

Грищенко О.В. — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

Лиховид О.М. — директор комунальної організації “Центр дитячої та юнацької творчості”.

Розумний А.Г. — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Касьяненко О.І. — заступник голови правління Скадовського районного споживчого товариства;

Відсутні:

Балан А.І. — начальник Скадовського міжрайонного відділення Управління поліції охорони в Херсонській області, майор поліції;

Сокольчук О.М. — секретар міської ради;

Проточенко О.М. — начальник Адміністрації Миколаївського морського порту.

Присутні:

Мурадли Г.І.о — головний спеціаліст — старший юрист виконавчого комітету міської ради;

Харчий Н.В. — головний спецівліст з побутових питань виконавчого комітету міської ради;

Проценко С.О. — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста;

Хотієнко Л.І. — головний спеціаліст із земельних питань виконавчого комітету міської ради;

Тангел Н.Д. — радник міського голови з соціально-гуманітарних питань виконавчого комітету міської ради.

Міський голова: Доброго дня, шановні члени виконкому та присутні! Сьогодні чергове засідання виконкому. З 11 членів виконавчого комітету на засіданні присутні 8. Троє членів виконавчого комітету відсутні з поважних причин. Є пропозиція розпочати роботу засідання. Зауважень чи інших пропозицій немає? Немає. Отже, на порядку денному є 10 питань. Всі члени виконкому ознайомлені з ними. Чи будуть зауваження, пропозиції? Немає.

Міський голова запропонував для подальшої роботи затвердити перелік питань та регламент роботи.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

1. Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 9 місяців 2017 року.

2. Про хід та результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2017 рік за підсумками січня-вересня 2017 року.

3. Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовськ.

4. Про присвоєння поштових адрес.

5. Про надання дозволу на перепланування квартир.

6. Про затвердження протоколу від 24.10.2017 року № 3 засідання громадської житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради.

7. Про надання пропозиції пр затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка).

8. Про надання пропозиції про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу).

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.10.2017 року № 185 “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 року № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську”.

10. Про нагородження відзнакою виконавчого комітету Скадовської міської ради.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

Доповідачам до 7 хв.

Для виступів до 5 хв.

Для запитань та відповідей до 3 хв.

Для довідок 1 хв.

Роботу виконкому закінчити до 15:00 год.

Прошу голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0. Прийнято одноголосно.

Переходимо до розгляду питань.

1. Міський голова: З питання “Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 9 місяців 2017 року слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г. який зачитав проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Після обговорення члени виконавчого комітету вирішили голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 205 додається).

2. Міський голова: З питання “Про хід та результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2017 рік за підсумками січня-вересня 2017 року” слово надається заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Розумному А.Г.

СЛУХАЛИ: Розумного А.Г. який зачитав проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова зауважив, що у програмі 15 у п.2 помилково вказана сума 200, а 150+150= 300, то і в графі “ВСЬОГО” треба вказати 300.

Члени виконкому звернули увагу на реконструкцію Набережної, зокрема сходів у море, також на дату початку будівництва кільця на перехресті вулиць Джарилгацької та Сергіївської.

Розумний А.Г. повідомив, що отримано експертизу, але у цьому році будівництво не розпочнеться.

Міський голова зауважив, що будемо подавати документи до Фонду на співфінансування, тому, що це капітальні видатки і досить високі для міста. Оформлення документації тривало майже два роки.

Розумний А.Г. пояснив, що процедура пройшла швидше, якби не було процедури узгоджень зі всіма службами, пояснив, що передбачається у бюджеті наступного року частина суми на дані роботи і буде подаватись заявка до ДФРР на співфінансування з державного бюджету.

Касьяненко О.І. повідомив, що є неточності в Програмі 15 у п.2 та необхідно уточнити по Програмі 6, тому він утримається під час голосування.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає. Запропонував голосувати за даний проект із змінами.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 7. “Проти” — 0. “Утримався” — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти із змінами, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 206 додається).

3. Міський голова: З питання “Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовськ слово надається першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенку О.В.

СЛУХАЛИ: Грищенко О.В., який зачитав проект рішення.

ВИСТУПИЛИ

Мурадли Г.І.О повідомив, що необхідно визначити дату проведення конкурсу та час.

Розумний А.Г. запропонував 9 січня 2018 року.

Козел Л.В. запропонувала на 14.00 годину.

Члени виконкому підтримали.

Також члени виконкому обговорили склад комісії у кількості 7 осіб.

Козел Л.В. уточнила дату та час відкриття конвертів.

Мурадли Г.І. пояснив, що це буде дата та час проведення самої комісії, тобто в той же час.

Міський голова звернув увагу, що з 1 січня 2018 року набирає чинності Закон України “Про відходи”, чи в даному рішенні це відображається?

Мурадли Г.І.о пояснив, що окремо нічого не вказано.

Міський голова запропонував додати пункт до проекту щодо вищевказаного Закону України.

Мурадли Г.І.о пояснив, що в преамбулі вказано даний закон, тому окремим пунктом його прописувати немає необхідності.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 207 додається).

4. Міський голова: З питання “Про присвоєння поштових адрес” слово надається Проценко С.О. — головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста.

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення?. Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 208 додається).

5. Міський голова: З питання “Про надання дозволу на перепланування квартир” слово надається Проценко С.О. — головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста.

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення?. Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 209 додається).

6. Міський голова: З питання “Про затвердження протоколу від 24.10.2017 року № 3 засідання громадської житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради” слово надається Харчий Н.В. — головному спеціалісту з побутових питань виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Харчий Н.В., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення?. Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 210 додається).

7. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка) слово надається Хотієнко Л.І. — головному спеціалісту із земельних питань виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Хотієнко Л.І., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 211 додається).

8. Міський голова: З питання “Про надання пропозиції про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу)” слово надається Хотієнко Л.І. — головному спеціалісту із земельних питань виконавчого комітету міської ради

СЛУХАЛИ: Хотієнко Л.І., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Міський голова уточнив чому раніше не оформляли названі громадяни документи?

Харчий Н.В.пояснила, що не мали бажання, можливо.

Міський голова уточнив чи будуть зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення ? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 212 додається).

9. Міський голова: З питання “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.10.2017 року № 185 “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 року № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську” слово надається Проценко С.О. — головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, в.о. архітектора міста.

СЛУХАЛИ: Проценко С.О., яка зачитала проект рішення та повідомила, що на попередньому засіданні виконавчого комітету 15 листопада поточного року питання розглядалось і обговорювалось.

ВИСТУПИЛИ:

Козел Л.В. нагадала членам виконкому чому саме було знято дане питання з розгляду.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення?. Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 8. “Проти” — 0. “Утримався” — 0.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 213 додається).

10. Міський голова: З питання “Про нагородження відзнакою виконавчого комітету Скадовської міської ради” слово надається Тангел Н.Д. — раднику міського голови з соціально-гуманітарних питань виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ: Тангел Н.Д., яка зачитала проект рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Розумний А.Г. заявив про конфлікт інтересів, тому участі у голосуванні брати не буде.

Міський голова уточнив чи будуть ще зауваження, пропозиції, запитання до проекту рішення? Немає.

ГОЛОСУВАЛИ: “За” — 7 “Проти” — 0. “Утримався” — 0. Не голосував — 1.

ВИРІШИЛИ: проект рішення прийняти, як рішення виконавчого комітету. (Рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 214 додається).

Міський голова повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто, оголосив чергове засідання виконавчого комітету закритим та подякував всім за плідну роботу.

Міський голова О.Ю. Яковлєв

Секретар виконавчого комітету міської ради Л.В. Козел