Сьогодні о 15.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбулися громадські слухання з питання: — «Про встановлення комунальному підприємству «Водне господарство» тарифів на ритуальні послуги відповідно до мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг у м. Скадовську.
На слухання запрошувались члени громади міста, представники громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.
Громадські слухання провів секретар міської ради Сокольчук О.М., повідомив, що відповідно до закону про похоронну справу на сьогодні лише комунальне підприємство “Водне господарство” проходить процедуру громадських слухань, результати яких буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради. Представлений КП “Водне господарство” тариф на ритуальні послуги відповідно до мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, а саме захоронення, складає у межах 1300-1400 грн. залежно від виду робіт з викопування ями.

За результатами громадських слухань буде оприлюднено їх протокол та розроблено відповідний проект рішення виконавчого комітету.