Відповідно до ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства» діти віком до 16 років з 22.00 год. до 06.00 год. можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

На виконання ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства» та рішення виконавчого комітету міської ради від 21 квітня 2010 року № 66 «Про обмеження часу перебування дітей на вулиці без супроводу дорослих на території Скадовської міської ради», з метою безпечного відпочинку дітей під час літніх канікул, попередження вчинення ними і стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, контролю щодо обмеження перебування неповнолітніх, віком до 18 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля 02 червня 2016 року працівниками міської ради на чолі з першим заступником міського голови Грищенко О.В., секретарем виконавчого комітету міської ради Козел Л.В., представниками служби у справах дітей Скадовської РДА, Скадовського центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді, відділення поліції, районного відділу освіти було проведено спільний попереджувальний рейд рейд «Діти вулиці».

Під час проведення рейду було перевірено перебування у комп”ютерних клубах, розважальних закладах міста неповнолітніх дітей у межах закладу в нічний час, також перевірено торгівельні об’єкти на предмет реалізації неповнолітнім дітям спиртних та тютюнових виробів. На превелику радість, не було зафіксовано жодного факу реалізації неповнолітнім пива, алкогольних та тютюнових виробів.

За результатами проведення рейду бездоглядних та безпритульних дітей не виявлено. Проведено профілактичну та роз’яснювальну бесіду з деякими власниками кафе та приватними підприємцями щодо оформлення письмових трудових договорів з неповнолітніми дітьми, та робочий час яких повинен не перевищувати  24 години на тиждень — діти від 14 до 15 років, діти від 16 до 18 років — 36 годин на тиждень.

Виконавчий комітет міської ради разом з відповідними службами і надалі буде проводити роботу, спрямовану на подолання проблем дитячої бездоглядності, вчинення правопорушень підлітками та дотримання чинного законодавства відносно дітей.