Шановні скадовчани!

На офіційному сайті Скадовської міської ради від 09 січня 2018 року було розміщено інформацію під назвою «Пісок для міських пляжів».

У даній публікації йшлося про те, що для облаштування міських пляжів завезено морський пісок коштом міського бюджету. До оздоровчого сезону заплановано його переміщення у зони безкоштовного відпочинку біля урізу води.

Зазначене інформаційне повідомлення викликало бурхливе обговорення та суперечки серед інтернет-спільноти міста.

У зв`язку з неоднозначністю сприйняття цього повідомлення мешканцями міста виконавчий комітет міської ради повідомляє наступне.

У рамках виконання міської програми «Благоустрій та утримання міських пляжів м.Скадовська» на 2017 рік було заплановано облаштування волейбольних майданчиків на центральному пляжі міста.

У ході виконання зазначених робіт передбачалося створення двох майданчиків для пляжних видів спорту, зокрема волейболу, які відповідають вимогам Міжнародної федерації волейболу – FIVB (https://www.fivb.org/EN/Refereeing-Rules/Documents/FIVB-BeachVolleyball_Rules_2017-2020-RU-v01.pdf)

Відповідно до зазначених вище вимог, пісок, що є нині на місці облаштування майданчиків, не може використовуватися для проведення офіційних змагань та турнірів і повинен бути замінений на просіяний річковий пісок товщиною не менше 40 см.

З огляду на це було прийнято рішення щодо вилучення морського піску з території майбутніх спортивних майданчиків та його перевезення на міські пляжі для подальшого їх впорядкування при підготовці до нового оздоровчого сезону 2018 року.

Саме це і було зроблено. І звісно ж не безкоштовно.
За рахунок міського бюджету було сплачено за роботу відповідної техніки та механізмів, задіяних при виконанні цих робіт, на загальну суму майже 16,0 тис.грн.

Виконання робіт по улаштуванню цих спортивних майданчиків буде продовжено на початку весни і, враховуючи попередні домовленості, сподіваємось, що уже в поточному році Скадовськ прийме у себе перші офіційні змагання Всеукраїнського рівня з пляжного волейболу.
У подальшому зазначені майданчики можуть використовуватися для проведення змагань не тільки з пляжного волейболу, а й футболу та гандболу. Для цього достатньо лише замінити необхідне обладнання – зняти сітку зі стійками, встановити ворота і замінити натяжну розмітку.