Дорогі скадовчани!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсах, які буде проведено 24 вересня 2016 року на День народження нашого міста.
IMG_6749

IMG_6700 Міською традицією став парад дитячих візочків під девізом: “Дорогу карапузам!”. Зробіть свято своєму маленькому карапузику та собі! Прийміть участь у конкурсі!
Головна умова для учасників — батьки мають привезти на парад творчу коляску. Простий транспорт для вашого немовляти може стати казковою каретою, космічним кораблем, яхтою з яскраво-червоними вітрилами або квіткою — все залежить від ваших умілих рук, фантазії і можливостей.
У конкурсі беруть також участь дівчатка з улюбленими ляльками, вони представлятимуть «тюнинг» лялькових колясок і своє бачення того, якою має бути карета для їх іграшки.
Для того, щоб прийняти участь в параді, батькам необхідно зателефонувати за номером міської ради 5-22-20 або 5-34-52 та зареєструватися для участі в конкурсі. В заявці потрібно вказати ім’я батьків та маленького пасажира, контактний телефон та образ візочка. На вас чекають подарунки від організаторів свята! Заявки приймаються до 23.09.2016 року до 12.00 години. Збір учасників конкурсу 24 вересня 2016 року о 16.30 год. на центральній міській площі.
Будьте активними у житті міської громади і життя навколо Вас стане ще цікавішим!