IMG_7425

IMG_7427

IMG_7430

IMG_7437

IMG_7440

IMG_7442

IMG_7446

IMG_7448

IMG_7450

День міста цього року став історичною подією для міської громади. На запрошення міського голови Олександра Яковлєва до Скадовська прибули делегації з м. Шилуте, Литва, та м. Золочева, Львівської області. Треба нагадати, що у травні делегація м. Скадовіська на чолі з міським головою Олександром Яковлєвим перебувала з дружнім візитом у м. Шилуте, де було закріплено наміри про подальшу співпрацю міських громад.

Під час урочистостей 24 вересня у актовому залі міської ради почесні делегації вітали депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти громади.

Делегацію муніципалітету міста Шилуте з Литви очолив мер міста Вітаутас Лаурінаітіс. У складі делегації були присутні: директор адміністрації муніципалітету пан Сігітас Сепутів, депутат місцевої ради пан Антонас Мартинкус, керівник підрозділу з питань зовнішніх зносин секретаріату ради пані Едіта Шукуте, директор туристично-інформаційного центру Шилуте пані Раса Кмітінє.

У ході урочистої церемонії відбулося підписання Угоди про співпрацю та встановлення партнерских відносин між містом Шилуте та містом Скадовськ, Цією Угодою передбачається налагодження взаємовигідного співробітництва в галузі розвитку культури, освіти, спорту, мистецтва, охорони здоров’я, соціального забезпечення, туризму, молодіжних обмінів, захисту навколишнього середовища, економічного обміну та інших галузях, що становлять взаємний інтерес, зміцнення взаєморозуміння і дружби між обома громадами.

У ході церемонії відбулося підписання Протоколу про наміри щодо налагодження партнерських стосунків між містом Золочів та містом Скадовськом. Підписання зазначеного Протоколу покладає початок офіційних дій щодо подальшого укладання повноцінної Угоди про співпрацю між двома містами та їх громадами.

По завершенню церемонії члени делегацій та представники Скадовської міської громади спілкувалися у неформальній обстановці про формування подальших партнерських стосунків та розробку спільних програм з розвитку міських громад.