6 лютого 2018 року в Харькові в СК «Локомотив» стартував змагальний рік в українській важкій атлетиці. Відкриває сезон Чемпіонат України серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з важкої атлетики 2000 року народження і молодше.

Скадовська філія ХВУФК представляла команда у складі десяти
чоловік: п’ять дівчат і п’ять хлопців.

У перший день чемпіонату визначилися власниці медалей у вагових категорій до 48 кг, до 53 кг, до 58 кг і до 63 кг в змаганнях дівчат.

У ваговій категорії до 53 кг Кардашова Діана зайняла дев’яте місце з сумою двоборства 106кг.

У ваговій категорії до 63 кг бронзову медаль завоювала Лосякова Наталія з сумою двоборства 145кг, не добравши до нормативу кандидата в майстри спорту 5 кг. Наталя спрацювала на всі шість підходів і показала хорошу техніку виконання класичних вправ на змагальному помості.

Срібну медаль у скарбничку команди принесла молода спортсменка Чернишук Катерина у ваговій категорії до 69кг, її сума двоборства 118кг.

Другу срібну медаль завоювала також молода спортсменка Іванова Вікторія у ваговій категорії до 90 кг. Вікторія набрала в сумі двоборства 138 кг, що дало їй можливість піднятися на другу сходинку п’єдесталу пошани. У цій же ваговій категорії бронзову медаль завоювала Рекечинска Анастасія з сумою 116кг.
Таким чином дівчата принесли команді чотири медалі чемпіонату.

Виступ юнаків було менш вдалим. Кандидат у майстри спорту України Заболоцький Максим посів п’яте місце (сума 175кг) у ваговій категорії до 56кг.
Молодий спортсмен у ваговій категорії до 62 кг Нечипоренко Максим показав прекрасну роботу на помості, всі шість підходів були результативними. Сума двоборства 168 кг, Він зайняв 12 місце, але у нього ще все попереду.
Білоконенко Іван у ваговій категорії до 69 кг не впорався в ривку з вагою 105 кг і отримав в цій вправі нульову оцінку. У поштовху він показав другий результат з вагою 135 кг.

Чергову бронзу в скарбничку команди приніс Домбровський Максим. Він виступав у ваговій категорії до 77 кг. У ривку підняв штангу вагою 105кг, а в поштовху зафіксував над головою вагу 142кг. Сума двоборства 247кг.

Воронцов Дмитро посів шосте місце у ваговій категорії до 85кг. Дмитро показав хорошу техніку виконання класичних вправ і набрав у сумі двоборства 225кг.

Чемпіони та призери змагань нагороджувалися медалями, грамотами та цінними подарунками.

У командному заліку серед дев’яти команд училищ олімпійського резерву команда Скадовської філії ХВУФК посіла друге місце, поступившись команді училища спорту м. Харкова.

Команда нагороджена Кубком, грамотою та цінним призом.

Допомогу в підготовці до чемпіонату надали мережа магазинів «Джем» міста Скадовська та федерація важкої атлетики міста Скадовська в особі Палюха Ю.Б.