Міжнародний день людей з особливими потребами (або обмеженими фізичними можливостями) був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році.

Генеральна Асамблея закликала держави – проводити подальшу інтеграцію в життя суспільства осіб з інвалідністю. Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.
Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.

Громада нашого міста піклується про людей, які потрапляють у складні життєві умови, мають вади здоров’я. Нині жодна громадська установа не може працювати без облаштованих підйомів для візочків. У міській раді постійно працює незалежна комісія з надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців м.Скадовська серед яких інваліди І групи загального захворювання, інваліди І та ІІ груп по зору, діти-інваліди підгрупи А, діти-інваліди важкої форми епілепсії, онкохворі діти, інші громадяни, що опинилися в складних життєвих обставинах, та мешканцям міста, яким виповнилося 90 та 95 років. Піклуються у місті про забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті й на дачі.

Сьогодні відвідали вдома людей з особливими потребами начальник Скадовського відділення Фонду соціального страхування Мазний Сергій Олександрович, голова ради ветеранів Безердян Людмила Василівна та радник міського голови Тангел Наталія Дмитрівна, надавали необхідні консультації та вручили подарунки від міської ради. Їх отримали Дворник О.О., Макаренок З.Я., Купич М.О., Левицька Л.С., Павкова Л.М., Савіна Є.М., Сопіна Л.В.