IMG_5985

IMG_5987

IMG_5988

IMG_5989Сьогодні робочий тиждень міський голова Олександр Яковлєв розпочав з визначення актуальних завдань та доручень на апаратній нараді.

Міський голова відзначив належну проведену роботу з підготовки до ведення сесії, яка запланована на другу половину дня з використанням нової електронної системи голосування.

Обговорювалося питання по винесенню проекту на розгляд сесії по веденню розрахунків з компанією “Резерв-Д”, яка здійснює перекачування стоків від оздоровчих закладів м. Цукури, наразі проведено розрахунки за червень з КП “Очисні споруди”за колишньою схемою. Поряд з цим міський голова наголосив на веденню контролю по оплаті за комунальні послуги з оздоровчими закладами міста.

У ході наради міський голова наголосив на необхідності створення депутатської комісії з контролю ведення сезонної торгівлі у місті.

Активно обговорювалося питання формування бази нерухомого майна у місті для контролю збору місцевих податків, надходили пропозиції по залучення даних БТІ. Дане питання вивчатиметься для подальшого впровадження у роботу.