Сьогодні у районній державній адміністрації відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань децентралізації державної влади. На засіданні обговорювались проблемні питання об’єднання територіальних громад та шляхи їх вирішення.

Голова робочої групи, перший заступник голови районної державної адміністрації Павленко С.М. поінформував, що питання добровільного об’єднання громад має вирішитись до наступних виборів, які відбудуться у 2020 році й, у більшості переконань, мають пройти вже у об’єднаних громадах, тому це питання є невідкладним для Скадовського району.

На засіданні власні бачення і пропозиції з питання децентралізації висловили очильники органів місцевого самоврядування. Власне бачення процесу об’єднання громади виказав секретар міської ради Сокольчук О.М.

У ході наради голови сільрад говорили про перспективні плани на майбутнє. Зокрема у Тарасівці найближчими днями відбудеться засідання сесії де буде розглядатися проект про об’єднання із Скадовською міською радою. Приморською сільською радою було раніше прийнято пропозицію щодо об’єднання із Скадовською громадою, власних намірів у громаді не змінюють, запевнив голова сільради.

По завершенню засідання робочої групи по об’єднанню громад було зафіксовано відповідну ініціативу від Новомиколаївської і Тарасівської сільської ради.