Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалися наступні проекти:
1. Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 9 місяців 2017 року
2. Про хід та результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2017 рік за підсумками січня-вересня 2017 року
3. Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовськ
4. Про присвоєння поштових адрес
5. Про надання дозволу на перепланування квартир
6. Про затвердження протоколу від 24.10.2017 року № 3 засідання громадської житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради
7. Про надання пропозиції пр затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську та передача у власність (присадибна ділянка)
8. Про надання пропозиції про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу)
9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.10.2017 року № 185 “Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2017 року № 57 “Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську”
10. Про нагородження відзнакою виконавчого комітету Скадовської міської ради

У ході обговорення виконання бюджету міста Скадовська і Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста члени виконавчого комітету цікавились питанням облаштування міських пляжів, майбутніх проектів з їх благоустрою. Міський голова Олександр Яковлєв запевнив, що благоустрій пляжів є провідним напрямком роботи, вирішення відповідних питань стане спільною метою роботи муніципалітету й орендарів пляжів.

Обговорювалося питання облаштування об’їзного кільця на перехресті вулиць Сергіївської та Джарилгацької. Міський голова повідомив, що дозвільна робота триває вже два роки, надазі отримано експертизу проекту, його кошторис близько 3-х мільйонів гривень, Відповідна вартість обумовлена переміщенням ряду комунікаційних мереж. Планується у майбутньому році проект реконструкції даного перехрестя подати на співфінансування до Державного форду регіонального розвитку.

Рішенням виконавчого комітету призначено конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Скадовськ 9 січня 2018 року.