Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв провів апаратну нараду, надав поточні доручення, визначив пріоритетні завдання.

Питання присвоєння назви центральній міській площі обговорювалося у ході наради, на черговій сесії міської ради було надано доручення вивчити громадську думку стосовно варіантів назви. Міський голова нагадав про виконання відповідного питання.

На черговій лютневій сесії розглядатиметься проект про місцеві податки та збори, наступну сесію заплановано на 30 березня.

Міський голова відзначив, що триває робота з підготовки міських пляжів до оздоровчого сезону. Нині на узгодженні перебуває проект порядку утримання міських пляжів. Наразі на схемі пляжної зони міста є вільні ділянки, порядок їх використання з метою надання послуг нині визначається. Активно триває робота з організації та проведення конкурсу на розміщення стаціонарних споруд тимчасового типу (кіоски) у місті, відповідний проект розглядатиметься на черговій сесії .

КП “Очисні споруди” надано доручення обстежити стан дерев по вул. Сергіївській й набережній, організацію санітарної обрізки сухих гілок.