img_9148

img_9149

img_9150

Про актуальні справи та відповідні доручення сьогодні говорив міський голова Олександр Яковлєв на апаратній нараді.

У світлі останніх технічних розрахунків планується розроблення загальних заходів з енергоефективності у м. Скадовську. Загальні рекомендації з утеплення стін, встановлення віконних блоків на ін. стануть у нагоді для скадовчан з метою впровадження енергоефективності у власних оселях.

Міський голова повідомив про впровадження нового соціального проекту з відновлення пасажирських перевезень водними шляхами. Програму впроваджує компанія “Нібулон”, наразі вже працюють дві “ракети” по маршруту Гола Пристань — Херсон. У планах й відновлення рейсу Скадовськ — Одеса, міський голова наголосив на необхідності вивчення питання з впровадження даного проекту.

30 листопада відбудеться чергове засідання сесії міської ради. До проектів віднесено й нове положення про матеріальну допомогу одиноким пенсіонерам, які проживають на перших і останніх поверхах багатоповерхівок та у кутових квартирах, яким не вистачає встановлених субсидій для опалення. Питання надання компенсації з міського бюджету розглядатимуть депутати міської ради.

У ході наради також обговорювалося питання проведення сесії з прийняття проекту бюджету на наступний рік.