Сьогодні зранку секретар міської ради Сокольчук Олег Миколайович зібрав на нараду членів апарату виконкому міської ради, керівників дошкільних закладів міста, комунальних підприємств муніципалітету.

У ході наради керівники звітували про поточних стан роботи підприємств, нагальні питання сьогодення. Олег Миколайович цікавився питаннями роботи опалювальних пристроїв у садочках міста, питання виникали у “Казці”, та “Чебурашці”. Щодо підсушення повітря у дитячих спальнях, було надано доручення вивчить доцільність використання рекуператорів або електричних підсушувачів повітря.

Цього тижня заплановано проведення зборів з контролю якості харчування у міських яслах-садочках, до роботи буде запрошено постачальників продуктів харчування та представників держпродспоживслужби.

Надано доручення з підготовки річних звітів та фінансових планів комунальних підприємств, які розглядатимуться на найближчому засіданні сесії міської ради.

Для вирішення питань благоустрою міста у апараті міської ради створено посаду радника з благоустрою, що дозволить оперативно вирішувати відповідні питання.

Контроль активізовано щодо ведення будівництв у місті, їх власники мають отримати договори про сплату пайової участі для розвитку благоустрою міста. Поряд з цим проводитиметься контроль по сплаті за оренду землі, листи-попередження про розірвання відповідних договорів отримають злісні неплатники.

У законодавстві введено зміни зі справляння туристичного збору, їх обговорення з готельєрами міста заплановано на 29 січня поточного року. Крім того обговорюється питання з визначення агента зі справляння відповідного збору.

У ході наради секретар міської ради надав також наступні доручення:
— провести організацію святкування Водохреща у місті;
— провести аналіз регуляторної діяльності, визначення її ефективності;
— опрацювати всі необхідні проекти щодо організації тимчасової торгівлі та схеми розміщення тимчасових споруд;
— підготувати поточні проекти на засідання виконкому, яке заплановано на 23 січня.