20160916100154

20160916101650

20160916101802

20160916104514

DSC00797

IMG_023616 вересня 2016 року в рамках проведення тижня спорту в дитячий юнацько-спортивній школі пройшли ІV міські змагання «Веселі старти».серед дошкільників міста Скадовська.
У заході взяли участь п’ять команд — 48 учасників.
З вітальним словом до всіх звернулась начальник відділу освіти Скадовської районної державної адміністрації Ольга Дудченко, яка у своїй промові підкреслила важливість занять фізичною культурою та спортом, починаючи з дитячого віку
Почесне право пдняти прапор було надано майстру спорту України з важкої атлетики, чемпіонці Європи, учасниці двох чемпіонатів світу, неодноразовій чемпіонці України і кубка України, члену національної збірної України. Надії Єфімчук та капітанам команд.
До складу суддівського журі були запрошені :
Юрій Палюх — суддя національної категорії з важкої атлетики, віце-президент з важкої атлетики м.Скадовська;
Надія Єфімчук — мастеру спорту України з важкої атлетики, чемпіонка Європи, учасниця двох чемпіонатів світу, неодноразова чемпіонка України і кубка України, член національної збірної України;
Наталія Білоус – завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет»;
Олена Панченко — методист з дошкільної освіти комунальної установи «Скадовський районний методдричний кабінет»;
Олег Сокольчук – секретар Скадовської міської ради.
Природно, на святі переможених спортсменів не було, тому що перемогла дружба. Змагання пройшли у дружній та теплій атмосфері під гучну підтримку вболівальників. А найголовніше, цей день запам’ятався малюкам святковим радісним настроєм, спортивним запалом та позитивними емоціями.
Привітав дошкільнят зі святом та вручив подяки і медалі Юрій Палюх.. Він щиро подякував організаторам заходу, вихователям дитячих садків за чудово проведене свято здоров’я, за їхню працю, педагогічну майстерність, за турботу про здоров’я дошкільнят, їхнє фізичне, духовне та соціальне благополуччя.
Від Скадовської міської ради всі команди отримали спортивне обладнання.
Тож до зустрічі на Спартакіаді 2017 року!