IMG_6321

IMG_6327

IMG_6331

IMG_6334

IMG_6336

IMG_6339

IMG_6344Добрий і веселий бегемот Айпопо – найкращий друг для усіх дітей і їхніх батьків. Він допомагає дітям отримувати подарунки і здійснювати свої мрії. Протягом двох місяців проходив конкурс «Я – експерт своїх бажань». Діти з усієї України присилали відео про свої мрії і просили милого бегемотика, щоб вони збулися.
Діти нашого ясел-садка № 6 «Теремок» разом із вихователями взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих відеороликів «Я — експерт своїх бажань». Щирим та цікавим видався наш відеоролик з простими дитячими мріями. Саме він серед сотень учасників виграв Гран-прі. Міні-стрічку було зроблено завдяки дружній роботі вихованців та вихователів, підтримці спільноти, батьківської громадськості садочок. Маленькі режисери отримали від представника конкурсу обладнання для власної анімаційної студії на суму 24 тисячі гривень.
Урочисто вручав бегемотик Айпопо приз переможцям конкурсу. На дитяче свято завітав міський голова Олександр Яковлєв та подякував за організацію цікавого та корисного конкурсу, порадів за маленьких творчих скадовчан і їхні здобутки.
Учасники гуртка вже спробували створювати мультфільми на новому обладнанні. Тож, радіємо за своїх!!!!