РоманченкоУ Скадовську виступає відомий земляк, співак, переможець “Х фактору” Віктор Романченко.

14 серпня 2016 року його концерт відбудеться у районному будинку культури о 20.00 год.

З Вікіпедії: Романченко Віктор Дмитрович народився 25 серпня 1978 року в Херсонській області, в смт Білозерка. Закінчив Білозерську середню школу № 1 у 1995 році. Паралельно з навчанням у школі професійно займався греко-римською боротьбою в спортивній школі. В спортивній кар’єрі досяг 1 місця на молодіжному чемпіонаті України в Запоріжжі, брав участь у чемпіонаті світу у Польщі.
Після закінчення школи припинилася і спортивна кар’єра. У 1997 році Віктор вступив до Херсонського державного університету на факультет фізичного виховання, де він навчався 5 років і у 2002 році закінчивши заклад, отримав диплом з відзнакою із кваліфікацією: «Спеціаліст». Залишився викладачем на кафедрі ТМФВ (Теорія і методика фізичного виховання). За весь час навчання в університеті дуже часто виступав на концертах, які відбувались в університеті і концертних залах Херсону. Також у 2012 році виступав на одній сцені з легендарним гуртом «Queen» та Адамом Ламбертом, заспівавши з ними одну пісню, на благодійному концерті у підтримку людей, хворих на СНІД. Був запрошений до виступу на концерти Елтона Джона та гурту «Queen» у Києві 30 червня в якості співвиконавця.
Віктор Романченко став відомим на всю Україну завдяки участі у номінації «Х-фактор онлайн» у 2010 році, де він вперше вийшов на велику сцену з піснею Авраама Руссо «Я не люблю вас и люблю». Глядачам сподобався виступ, і тому вже за три тижні Віктор, як переможець номінації, виступив на одній сцені з учасниками шоу у гала-концерті першого сезону Ікс-Фактора з піснею «Scorpions» «Still Loving You». За правилами шоу, переможець Х-Фактор онлайн автоматично потрапляє до тренувального табору наступного сезону шоу. Так сталося і з Віктором, який дуже вдало подолав тренувальний табір, пройшов етап «Візити до суддів» і став переможцем другого сезону Ікс-Фактора. У суперфіналі він переміг Олега Кензова.
Романченко отримав звання найкращого вокаліста країни,