Скадовська міська рада оголошує конкурси:

1.На заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, архітектора міста.

   Вимоги до кандидатів: повна вища архітектурна освіта , стаж роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років, досконале володіння державною мовою, уміння працювати з комп”ютером.

2.На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради.

      Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, досконале володіння державною мовою, уміння працювати з комп”ютером.

      До заяви про участь у конкурсі додаються: заповнена особова картка встановленого зразка, копія паспорта громадянина України, письмова заява відповідно до Закону України Про очищення влади, копії документів про вищу освіту, військового квитка, декларація особи , уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за 2017 рік), яка розміщується на сайті НАЗК (роздрукована), 2 фотокартки (4х 6)

Довідки за тел. 5-31-97.