dsc04850

dsc04853

dsc04854

dsc04856

dsc04866

dsc04872

dsc04882Напередодні Великодніх свят в яслах-садку №4 комбінованого типу м. Скадовська пройшла чудова виставка «Великодній передзвін», яка вже стала щорічною традицією. Багато чого красивого і цікавого виготовили наші вихованці, їхні батьки та педагогічні працівники закладу. Писали писанки, робили дряпанки, крапанки, оздоблювали яєчка мозаїкою та аплікаціями, купажем та квілінгом, викладали орнамент бісером. Просто очі від розмаїття розбігаються! 
А чудовим завершенням святкування Пасхи стала музична розвага «Світлий Великлень», яка відбулася 18.04.2017 року для всіх вихованців закладу.
Педагог Козачук І.Г. разом зі своїми дітьми старшої групи «Капітошка» повідала, що у ніч Воскресіння Христа проводиться святкове богослужіння. Сюрпризом для всіх став прихід бабусі Орисі, яка розповіла цікавинки про продукти, які кладуть у Великодній кошик, освячують в церкві у Велику Суботу, а саме на Великдень, у неділю, їх можна з’їсти. 
Діти співали пісні «Писанки писала», «Розмалюю писанку», декламували вірші. Дівчата старшої групи «Капітошка» виконали танець з вербовими гілочками. Ансамбль «Срібні дзвіночки» заспівали пісню «Сірі котики». Свій артистизм проявили діти середньої групи «Сонечко» у кумедному таночку «Курочка з курчатками». Піднесений настрій малюків проявився в іграх «Музична писанка», «Перенеси яйце у ложці» та «Прокоти писанку найдалі».
Захід пройшов в урочистій та піднесенній атмосфері. І діти, і дорослі отримали море позитивних емоцій. Веселий дитячий сміх, гарний настрій, бурхливі аплодисменти – всього було вдосталь!