3proektnij-plan
img_0771

img_0773

img_0774

img_0776
Вчора у залі засідань міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детального плану території для розширення полігону твердих побутових відходів міської громади.

Доповідав з даного питання розробник проекту Кислінський А.П. У доповіді він зазначив, що нині існуючий полігон твердих побутових відходів знаходиться у задовільному стані. Його було закладено у 1976 році й донині, завдяки вмілому використанню території, має резерв для подальшої експлуатації. Проект розширення полігону має ряд нововведень, це території для організації переробки, канали для накопичення води та її відведення у ємність випаровувача, для недопущення потрапляння до грунтових вод.

Проект полігону розраховано на збирання відходів не лише з м. Скадовська, а й сіл, які розташовано навкроло, з урахуванням тенденції створення об’єднаних громад. Його потужність розраховано на 40 років.

Нині розпорядженням голови районної державної адміністрації буде затверджено даний детальний план території для розширення полігону твердих побутових відходів.