31 січня 2019 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на порядку денному якого розглядались наступні питання:
1. Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 2018 рік.
2. Про хід і виконання “Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська за 2018 рік”.
3. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 903 “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік”.
4. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 904 “Про місцевий бюджет м. Скадовська на 2019 рік”.
5. Про визначення місць проведення передвиборчої агітації та розміщення агітаційних листівок.
6. Про затвердження оновленого складу головної та відповідальної комісії з питань підготовки та прийняття регуляторних актів у сфері господарської діяльності виконавчого комітету міської ради.
7. Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування зі зміною її цільового призначення.

Під час обговорення звіту виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 2018 рік секретар міської ради Сокольчук О.М. зазначив, що негативним фактором у виконанні міських програм є недоотримання акцизного збору, який адмініструє держава й повертає надалі до місцевих рад. У зв’язку з чим минулого року Скадовська міська рада недоотримала близько 800 тис. грн. відповідного збору. Загалом, у ході обговорення Звіту виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 2018 рік, його визнано задовільним.

З питання “Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 903 “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік” доповів секретар міської ради Сокольчук О.М., який відзначив внесення необхідних змін до міських програм, серед яких пріоритетними є встановлення мережі світлофорів на перехресті вулиць Джарилгацька — Сергіївська, ремонт дорожнього покриття вулиць Андрія Шептицького та Сергія Скадовського. Наступні міські програми доповнено такими складовими:

Програма “Розвиток житлово-комунального господарства м.Скадовська на 2019 рік”:
— капітальний ремонт системи водозабезпечення мікрорайону “Біла акація”;
— надання поточних трансфертів КП “Очисні споруди” на проведення поточного ремонту напірного каналізаційного колектору діаметром 600мм;
— придбання насосно-силового обладнання для машинної зали комплексу очисних споруд.

Програма “Благоустрій території міста Скадовська на 2019 рік”:
— оплата послуг по стерилізації бродячих собак та безхатніх тварин та санітарній очистці міста від ворон та бродячих собак та безхатніх тварин;
— придбання та встановлення громадського туалету на східному та центральному пляжах;
— будівництво об’єкту благоустрою фонтану (площею до 60 м2) на Центральній площі міста Скадовська;
— оплата послуг по виготовленню та встановленню роздягалень, душів та тіньових навісів на східному та центральному пляжах міста;
— реконструкція пішохідної зони Центральної площі з улаштуванням гранітного тротуарного покриття;
— будівництво колонади на Центральній площі міста.

Програма “Захист м.Скадовська від підтоплення та шкідливої дії вод у 2019 році”:
— капітальний ремонт зливової каналізації по вул.Морська, Святоюріївська (від вул.Софіївська до вул.Джарилгацька).

Програма “Використання коштів цільового фонду розвитку інфраструктури, соціально — економічного і культурного розвитку м.Скадовська у складі спеціального фонду міського бюджету”:
— придбання кіноапаратури для виїздного обслуговування для КП “Скадовський міський кінотеатр “Скадовськ”;
— поточний ремонт приміщення райвійськкомату по вул.Олександрівська,13 у м.Скадовську.

Програма “Соціальний захист населення, ветеранів війни та праці м.Скадовська”:
— надання адресної матеріальної грошової допомоги лікарям м.Скадовська на оренду житла, згідно відповідного Положення;
— оплата послуг із захоронення на міському кладовищі Почесних громадян міста, уродженців міста Скадовська – військовослужбовців — учасників АТО, невідомих та безрідних людей.

Програма “Фінансова підтримка установ та організацій міста, які фінансуються з державного бюджету на 2018 рік, у рамках співфінансування з міського бюджету виконання заходів районних цільових та комплексних програм соціально-економічного розвитку”:
— надання трансфертів для Скадовської районної державної лікарні ветеринарної медицини на придбання медикаментів, перев’язочних матеріалів та надання послуг по стерилізації бродячих собак та безхатніх тварин у м.Скадовську.

У ході обговорення проекту до членів виконавчого комітету звернулась заступник міського голови Бутенко О.І. з питання забезпечення діяльності дошкільних навчальних закладів. Ольга Іванівна зауважила, що з потреби на утримання міських дитячих садочків складають 18 млн. грн., з них 6.5 млн. грн. захищених статей недофінансовано, дефіцит зазначених коштів перекривається за рахунок міського бюджету, але водночас з цим не вистачає коштів на проведення необхідних ремонтних робіт у дошкільних закладах. Заступник міського голови запропонувала встановити пріоритетність для фінансування міських дитячих садочків щодо інших міських закладів для виконання необхідних заходів та приписів контролюючих державних структур. Наразі на першочергові потреби дошкільних навчальних закладів необхідно близько 650 тис. грн. Сокольчук О.М. в свою чергу наголосив на необхідності участі у державних програмах з утеплення фасадів дошкільних закладів, що суттєво зменшить витрати на опалення приміщень. Наразі, сьогодні вивчається можливість опалювання приміщення ясел-садка №5 пілетами. Також Бутенко О.І. звернула увагу на звернення пільгових категорій громадян, які пропонують внести зміни до руху громадського транспорту для пільговиків, маршруту № 1, щодо проїзду до мікрорайону “Біла акація”, який наразі не здійснюється. Необхідні зміни вирішено опрацювати та винести на розгляд виконкому міської ради.

Обговоривши всі заходи, які необхідно здійснити з метою соціально-економічного розвитку міста, у ході голосування члени виконавчого комітету затвердили проект змін Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік.