img380

Це дуже добре, що жителі нашого міста не байдужі до проблем і пишуть про них. Хочу відразу сказати, що ми (команда) не чарівники і відразу усе вирішити не можемо. Але кожного дня наполегливо працюємо, щоб змінити наше місто, що зробити умови життя більш комфортними для усіх мешканців. Спробую висловити свою позицію щодо тих питань, які були озвучені у відкритому листі.
 1. Виконання робіт з розмітки останні роки проводилося підручними засобами силами КП «Очисні споруди». Як правило, така розмітка трималася декілька місяців, і знову потребувала ремонту. Для того, аби змінити цю ситуацію, в серпні місяці депутати, за ініціативи міського голови, прийняли рішення про закупівлю розміточної машини, закуплена фарба, оголошений конкурс на закупівлю через систему Прозоро. Сподіваюся, на початку листопада ми її отримаємо і, якщо дозволить погода, вже цього року виконаємо частину робіт по нанасенню розмітки. Це також відноситься до питань 2 в 3. Що стосується лежачого поліцейського біля магазину багет, то разом із поліцією вивчимо це питання і після цього приймемо рішення.

4 і 5. Цього року дві нові зупинки з’являться на вул. Гуманенко, також там будуть облаштовані заїзні кармани та відремонтовано дорожнє покриття. Зупинки біля ринку будуть встановлені у 2017р.

6. Робота над організацією кругово руху на перехресті Джарилкацька-Сергієвська ведеться з першого дня мого перебування на посаді. За цей час підготовлені геодезичні дані, проведенне геологічне дослідження, і сьогодні ми очікуємо на виконання проекту будівництва кільця. У цьому процесі дуже значну допомогу надає депутат Тєрьохін Артур. Саме він вже декілька разів проводив зустрічі з представниками проектного інституту і переконував їх в необхідності такої споруди.

7. Детальний звіт по витратам на дороги і тротуари буде оприлюднено у моєму річному звіті у листопаді 2016р. Хочу лише зазначити, що всі виконавці робіт були визначені в результаті проведення відкритих конкурсів, що дозволило зекономити суттєві кошти.

8. Проект по встановленю вказівників і інформаційних щитів буде виконано після затвердження проекту реконструкції центральної пішохідної частини, та центральної набережної. Сподіваюся, що ці роботи будуть виконані до квітня 2017р.

9. Амброзія — наша біда і в цьому році, ми з цим завданням не впоралися. Робимо висновки.

10. Вказана земельна ділянка належить приватній структурі. Шукаємо методи впливу на таких «хазяїв».

11. На жаль, сьогодні в нашій країні дуже багато несправедливості, і міська рада в межах своєї компетенції і наявних коштів намагається допомагати тим, хто такої допомоги потребує. У річному звіті я розкажу, що вдалося зробити. Що стосується питання, то на сьогодні призначення або не призначення допомоги Чорнобильцям — компетенція держави.

12. На рахунок патріотизму. Звичайно, комусь може здаватися що найбільший патріотизм — це отримувати якнайменшу зарплатню, щоб мінімізувати видатки з бюджету. А мені здається, що краще працювати більш ефективно і тим самим наповнювати більше бюджет, і при цьому отримувати більш-менш пристойну зарплату. Хоча з усіма надбавками і преміями заробітна плата голови міста, заступників та секретарів складає біля 5 тис. грн. Заробітна плата спеціалістів виконкому також з усіма надбавками близько 3 тис грн. Якщо забрати премії та надбавки — чесних людей в міській раді не залишиться. Кому буде тоді краще, від такого патріотизму?

13. На рахунок того як потрапити на прийом до міського голови. Є спеціальні години: це 2-й та 4-й понеділок з 13-00 та перша субота з 9-00. Але щодня завжди є декілька людей, які потребують негайного вирішення питаннь. Не пригадую випадків, коли таким відвідувачам було відмовлено, тим паче квартальним. На завершення хочу подякувати усім небайдужим людям. Ваша позиція допомагає вирішувати проблеми, розставляти пріоритети, діяти рішуче. Знаю, що попереду багато роботи і переконаний, що без вашої підтримки нічого не зможу зробити. Тому будьте активними, пишіть, критикуйте, допомагайте. Я хочу, щоб кожен відчув себе часткою нашої Скадовської громади. Усе, що є в місті — це власність громади, тобто кожного з нас. Бережіть своє майно, створюйте разом з владою та бізнесом місто, у якому усім нам буде комфортно жити.

З повагою,

міський голова

Яковлєв О.Ю.