ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА САМОВІЛЬНЕ ВИДАЛЕННЯ ТА САНІТАРНУ ОЧИСТКУ, КРОНУВАННЯ І ОБРІЗКУ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ

           

            З початку року спеціалістами виконавчого комітету спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області відділу екологічного контролю природно — заповідного фонду, лісів та рослинного світу проводиться робота щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства міста Скадовська.

             Згідно “Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 та “Правилах утримання зелених насаджень у населених пунктах України” затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105 (далі Наказ).

            Наразі розглянуто більше 80 заяв від громадян та підприємств міста, з виїздом на місце здійснено огляд близько 250 дерев. При огляді виявлено, що дерева вказані в заявах не завжди співпадають з висновками громадян.

            Усі роботи, які виконує по місту КП “Очисні споруди” з видалення або санітарної обрізки дерев, здійснюється тільки після висновків державної екологічної інспекції у Херсонській області та отримання ордеру на виконання робіт.

            Відповідно чинного законодавства роботи з вище зазначеного питання по місту завершені, наступний розгляд звернень від громадян та підприємств щодо видалення та санітарної очистки, кронування і обрізки зелених насаджень розпочнеться з 10.10.2019 року.