Як зменшити кількість безпритульних тварин? Варто починати із виховання відповідальності за їх життя. Саме з такою метою за ініціативи міської ради та підтримки громадських організацій «Розвиток Скадовського краю» і «Скадовщина — мій рідний край» проведено пізнавальний захід у ОЗ СНВК «Академічна гімназія».

Добре висловили відношення до вухастих безхатченків вихованці театральної студії гімназії (кер. Чепінога О.П.), розповівши учням історію життя тваринок на вулиці. Їх врятували людські піклування і любов. З таким гаслом до юних глядачів звернулась заступник міського голови Бутенко О.І., нагадавши про відповідальність за тварин, правила поводження з безпритульними тваринами, повідомила, що цього року виповнюється 120 років виведення породи овчарки, про їх якості повідомили гості свята прикордонники.

Про особливі вміння собак розповіли дітям службовці прикордонної служби «Скадовськ». Діти побачили як легко вівчарка виконує завдання із затримання порушника, а його колега спанієль має здібність знаходити зброю і вибухівку. Волохаті службовці-прикордонники вмить стали улюбленцями дітей.

Власну любов до собак виказали діти у малюнках, їх виставка сьогодні прикрашала шкільне подвір’я. На згадку про активну участь в заході гімназисти отримали сувеніри – блокноти, ручки, альбоми із зображенням домашніх улюбленців від міської ради.