Учора, на черговому засіданні апарату виконавчого комітету міської ради Сокольчуком О.М. було визначено основні напрями роботи апарату та комунальних підприємств міста на найближчий час.

     Особливу увагу звернув Олег Миколайович на тимчасові споруди, які встановлювались на літній період по місту, але до цього часу не прибрані власниками та необхідність у їх демонтажу та демонтажу вивісок, які встановлені на міських спорудах, без дозволу.

     Звернув увагу на наданні щоденної інформації комунальними підприємствами міста про проведену роботу підприємством за день.

Доручив секретар міської ради,  Казберуку А.А. підготувати та провести громадські слухання 05.12.2018 року щодо формування бюджету на 2019 рік, підготувати презентацію — проект порівняння надходження/трати коштів на вищевказані громадські слухання;

— винести на розгляд виконавчого комітету  та  міської ради регуляторні акти, які необхідно внести до плану на 2019 рік;

— на розгляд виконавчого комітету 14.11.2018 року винести проект про ініціювання громадських слухань щодо планування бюджету на 2019 рік.

— спланувати проведення спільного засідання депутатів міської та районної рад  щодо проектування спільних програм з районною радою;

— підготовка позачергового засідання міської ради (розгляд земельних питань, внесення до плану регуляторних актів, положення про видачу дров на опалення малозабезпеченим верствам населення міста).

     Також юридичному та фінансово-господарському відділам доручив надати інформацію щодо судових процесів реєстраційного центру міської ради та щодо наявності коштів у бюджеті по сплаті судового збору.