IMG_0164

IMG_0165

IMG_0167

IMG_0168

IMG_0169

IMG_0170

IMG_0171

Сьогодні у Скадовському краєзнавчому музеї гамірно, з професійним святом прийшли привітати державні службовці районних установ на чолі з головою районної державної адміністрації Бобилєвим Ю.О. До вітань Юрія Олександровича приєдналися працівники районної ради, районної державної адміністрації, районного відділу культури.
Від міської ради винуватців свята вітав заступник міського голови О.П.Васильєв, вручивши подарунок і подяку колективу за плідну працю, високий рівень екскурсійного обслуговування відвідувачів, сприяння навчально-виховному процесу і формування патріотичної позиції дітей та молоді району.
Цікавим і корисним для присутніх був дарунок від працівників музею, а саме пізнавальний екскурс у минуле району і міста. Просторі зали музею з експонатами, свідками подій різних часів, стали промовистим доповненням до розповідей.
Свято видалося цікавим, вдячність глядачів за пізнавальну інформацію стала черговим подарунком для господинь музейного господарства.
Загалом сьогодні музей є публічним центром для проведення тематичних зустрічей з різних історичних, наукових та соціальних питань. Різні вікові групи відвідувачів знаходять для себе нове і цікаве серед експонатів, обмінюються знаннями і досвідом під час зустрічей.
Довгої щасливої подорожі у часі нашому краєзнавчому музею, який є фортом, де зберігається наше спільне минуле, без якого майбутнього не створити.