Діяльність апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснюється у відповідності до планів роботи та завдань, затверджених секретарем міської ради. На щотижневих нарадах розглядаються поточні та проблемні питання, визначаються шляхи їх вирішення та недопущення повторному виникненню. Впродовж минулого тижня відповідальним виконавцям дано відповідні доручення, які стосувалися питань діяльності та організації харчування дітей у дитячих садках, реалізації міських проектів та програм, водопостачання, обслуговування житлового фонду, розгляду окремих звернень та скарг громадян, інших документів.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності апарату та виконавчого комітету міської ради є робота зі зверненнями громадян та надання якісних адміністративних послуг. З цією метою створено належні умови прийому громадян, забезпечено своєчасний та якісний розгляд пропозицій, заяв і скарг, оперативного вирішення порушених в них питань. В період з 04 по 08 лютого поточного року до міської ради надійшло 7 звернень громадян. Посадовою особою виконкому, відповідальною за даний напрямок роботи, підготовлено та видано 24 акти обстеження житлово-побутових умов проживання мешканців міста та 14 характеристик на громадян міста. Проведено 1 засідання комісії по приватизації державного житлового фонду виконавчого комітету міської ради.

  Забезпечується реалізація державної політики у сфері державної реєстрації місця проживання громадян. Спеціалістами відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради надаються кваліфіковані консультації, допомога в оформленні документів та проводиться роз’яснювальна робота щодо питань, пов’язаних із реєстрацією/зняттям з реєстрації місця проживання. Протягом звітного періоду до міської ради надійшло 9 звернень щодо реєстрації місця проживання/перебування громадян та 12 звернень щодо зняття з реєстраційного обліку. Разом з тим, складено постанов про адміністративне правопорушення – 5, видано довідок про склад сім’ї, реєстрації матері з дитиною, реєстрації місця проживання – 196.

Державними реєстраторами міської ради проведено 39 державних реєстрацій, з них зареєстровано прав власності на нерухоме майно та інших речових прав – 18, видано будівельних паспортів на забудову земельної ділянки – 2, висновків до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 1. За проведення реєстраційних дій до місцевого бюджету надійшло 4078,4 грн.

Виконавчий комітет міської ради здійснює свою діяльність, керуючись принципами відкритості та прозорості, що є необхідною умовою забезпечення належної та ефективної взаємодії місцевого самоврядування з територіальною громадою. З метою забезпечення інформаційної відкритості та створення належних умов для доступу до публічної інформації веб-сайт міської ради постійно наповнюється відповідними матеріалами. Систематично та оперативно розміщується інформація про діяльність виконкому, оприлюднюються проекти та рішення міської ради і виконкому. Так, протягом звітного періоду на офіційному сайті розміщено проектів рішень виконавчого комітету – 1, проектів рішень сесії міської ради – 7, рішень виконавчого комітету – 2 та розпоряджень міського голови (за 2018 рік) – 52, висвітлено 17 публікацій (статей, оголошень, повідомлень та ін.) щодо діяльності міської ради в цілому.

За звітний період секретарем міської ради видано 12 розпоряджень, з яких: з основної діяльності – 5, з особового складу (кадрові) – 2, про надання щорічних та додаткових відпусткок – 3, про відрядження – 2.

Організовано перевірку відповідно до Закону України “Про очищення влади” щодо 1 новопризначеної посадової особи міської ради.

Надання посадовим особам міської ради правової допомоги, консультацій, а також допомоги в підготовці проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету забезпечено діяльністю юридичного сектору. Протягом звітного періоду посадовими особами цього структурного підрозділу забезпечено представництво інтересів Скадовської міської ради в Скадовському районному суді – 3, в Господарському суді Херсонської області – 1, підготовлено та направлено претензію юридичній особі про відшкодування заборгованості – 1, складено проект договору підряду на виконання будівельно-монтажних робіт – 1 та проекти договорів купівлі-продажу – 2.

У сфері містобудування, архітектури, будівництва та земельних відносин за звітний період 2019 року посадовими особами міської ради підготовлено висновок до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування – 1, претензійні листи щодо порушень правил благоустрою міста – 27, здійснено виїзд по місту стосовно моніторингу самовільного будівництва та направлено претензійні листи – 5, здійснено виїзд по місту за попереднім записом громадян з питань будівництва – 5, розглянуто заяви громадян щодо отримання натуральної допомоги для опалення у вигляді дров, замовлено експертну грошову оцінку для викупу земельної ділянки, організовано проведення комісії по визначенню обсягів пайової участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, а також засідань головної та відповідальної комісій з питань підготовки та прийняття регуляторних актів у сфері господарської діяльності виконавчого комітету міської ради. Разом з тим, забезпечено роботу з проектною групою стосовно розробки проектно-кошторисної документації на будівництво колонади по проекту реконструкції центральної площі міста.