За щасливе дитинство – відповідають дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини гідно відзначали в Скадовську. 2 червня, в східному мікрорайоні міста, біля міської бібліотеки — філії продовжили святкові заходи для дітей під назвою: «Читай. Пізнавай. Малюй». Розпочався захід із запального танцю, який подарували всім присутнім учасники хореографічного ансамблю «Фурор» Скадовського ЦДЮТ (керівник Катерина Кренець).

Привітала дітей і наша місцева поетеса Лариса Ковалюк своїми чудовими віршами.
Родзинкою чудового дитячого свята, який подарував вибух емоцій був флешмоб до якого долучилися й батьки.

Діти не просто відпочили, а зробили це інтер — активно. Адже на них чекала цікава програма підготовлена бібліотекарем Ольгою Бословяк спільно з членами Клубу Активної Громади. Перш за все, це традиційний конкурс малюнків на асфальті («Щасливе дитинство») оригінальні назви та тематика малюнків приємно вразили журі. Далі естафети на швидкість («Домашні помічники»), гра з дитинства («Чарівні класики») та пізнавально — краєзнавча вікторина («Пізнай своє місто») До свята долучилися представники місцевої влади, громадські активісти із заохочувальними подарунками для активних учасників.

Організатори та учасники дякують постійним спонсорам Світлані Анатоліївні Дервоєд та Ірині Анатоліївні Клочко, завдяки їм захід відбувся не тільки весело, а й солодко. 
То ж заради щасливого майбутнього дітей єднаємось не тільки в святкові дні, а й кожному прийнятті рішення та проведення заходів.