Сьогодні у районному будинку культури відбулося родинне свято, дружня родина культурної сфери Скадовщини відзначала професійне свято.

І знову креативно, творчо по-новому — глядачів вітала радіо студія “Ретро FM”. На імпровізованому каналі замовляли вітання й пісні, проводились трансляції з церемоній нагородження та ін.

До вітань долучився заступник міського голови Анатолій Розумний, передав найщиріщі відання від міської громади та подарував ексклюзивні власні вірші про непрості будні служителів прекрасного.

За високий рівень професіоналізму, відданість справі, ініціативність та творчість, з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамоти отримали фахівці комунального закладу “Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка”:

Бєлоус Олексій Петрович,
керівник народного фотоклубу “Парус”

Єрмаков Володимир Олексійович,
завідуючий відділом з основної діяльності по спорту

Попов Олег Юрійович,
завідуючий господарським сектором

Шаронов Володимир Андрійович,
керівник колективу бального танцю “Болеро”

Толкач Тетяна Ігорівна,
завідуюча майстерні художньо-оформлювальної.

Щире й насичене несподіванками свято переплелося з піснями й хореографією, які торкали душу кожного глядача. І ці відчуття вічні, про це свідчив фільм 1970 року про виступи Скадовських самодіяльних колективів. Про високий рівень розвитку культури того часу підтвердила голова ради ветеранів Людмила Безердян, продемонструвавши особисту грамоту за відповідний виступ.

Й сьогодні слава про Скадовських працівників культури та аматорські колективи лине далеко за межі країни.

Шануємо, цінуємо й чекаємо нових зустрічей на сцені!