img_3642

img_3660

img_3664

img_3667

img_3669

img_3672

img_3675

img_3677

img_3681«Чим більше я знаю,
тим ширші кордони непізнаного»
Е. Кант
Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми обдаруваннями. Кажуть, що людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У наших школах ми ростимо талановиту молодь, яка вплете в національний вінок цвіт свого таланту.
18 травня 2017 року з метою підтримки обдарованих школярів, сприяння усвідомленню учнями важливості набуття освіти; виховання потреби в постійній самоосвітній діяльності, інтересу до навчання, до пізнання навколишнього світу та активізації творчої діяльності учителів у міському будинку культури ім. Т.Г. Шевченка за відбулося традиційне щорічне свято обдарованості – Фестиваль учнівської молоді «Ми – надія твоя, Україно!»
Більше 200 обдарованих дітей району, майбутню еліту української держави, учнів-переможців і призерів предметних олімпіад, творчих конкурсів, та більше 50 їхніх учителів-тренерів вітали очільники влади, представники учнівських, педагогічних, дитячих творчих колективів, громадських організацій.
Ірина Бартчук, голова громадської ради при районній державній адміністрації, підкреслила: «Творчий, інтелектуальний потенціал людей є рушієм прогресу суспільства. Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, і з якими людина є освіченою в повному розумінні цього слова».
Радник голови районної ради Сергій Зеленюк, голова громадської організації «Майдан» Наталія Зикова акцентували увагу на тому, що сучасна українська держава має потребу в людях творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуальних, і підготувати таких людей – задача школи, педагогічних колективів.
Начальник відділу освіти Ольга Дудченко у вітальному слові зазначила: «По щаблинках, крок за кроком, піднімались ви до Олімпу Знань, ваш вогник знань ріс, розгорався та перетворився в сильний непереможний вогонь. А добре вчитися — це означає багато читати і знати, не боятися складних завдань, думати, міркувати. Запам’ятайте, що школа — це праця, школа — це знання, школа — це перемога».
Наталія Білоус, завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет», звернулася до присутніх зі словами: «Шкільна сходинка – це тільки перша у вашому житті. Тож бажаємо нашим зіркам , щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, упевненістю й радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наш район новими зірочками, збагачується й розширюється наша шкільна галактика обдарувань».
В оригінальній віршованій формі вітали переможців районного та лауреатів обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2017» завідувач та методисти комунальної установи.
Вихованці загальноосвітніх навчальних закладів району були нагороджені дипломами за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та їхні педагоги грамотами відділу освіти районної державної адміністрації та комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет».
Ніколи  не зникне народ і його невгасима любов до всього найкращого, що квітчає рід людський і рідну землю, поки населяють її люди талановиті та віддані своїй справі. Тому хай сотні іскорок, зливаючись, перетворюються у сильний вогонь – вогонь знань і пізнання й завжди зорепадом сипляться таланти, вирує життя і лунає радісний сміх.