Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Новини

Шановна скадовська громадо!

Дата створення: 15:44 14.06.2019

Прийміть щирі вітання  з благословенним святом – Днем Святої Трійці, який символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Місія медиків — одна з наймилосердніших!

Дата створення: 15:29 14.06.2019

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.                    

Звіт секретаря міської ради Сокольчука О.М.

Дата створення: 11:46 14.06.2019

05 липня 2019 року відбудеться звіт секретаря міської ради Сокольчука О.М. про роботу виконавчого комітету міської ради за І півріччя поточного року в залі засідань міської ради , початок о 15.00 год.

Благоустрій для скадовчан.

Дата створення: 08:06 13.06.2019

          Благоустрій міста, а особливо дворів багатоповерхівок  - то сьогодні одне з найнагальніших питань. Красиво доглянуті прибудинкові  території, покладене асфальтове покриття, чистота вулиць - це все турбота про найголовніше —  жителів міста. По-господарськи впорядкована прибудинкова територія завжди радує очі, як гостей нашого міста-курорту так і самих скадовчан. Але, на жаль, стан асфальтного покриття більшості дворів на сьогодні залишає бажати кращого. Саме тому,  міською радою у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2019 рік  було передбачено кошти на поточний ремонт покриття під”їздів та прибудинкової території житлових будинків по вулиці Мангубінській, 29, 31.

Скадовськ чекає на побратимів.

Дата створення: 08:03 13.06.2019

        Згідно Угоди про побратимські відносини між містами Золочевом та Скадовськом, наше місто-курорт у серпні поточного року чекає на  делегацію дітей із міста Золочів для участі у ІІІ Міжнародному  англомовному літньому таборі “Friendship”. Золочів’яни хоч і приїздять аж  у серпні, але, як виконавчий комітет міської ради так і ОЗСНВК “Академічна гімназія” активно готуються до їх зустрічі. Наразі проводиться планування режиму роботи пришкільного мовного табору щоденного перебування дітей, їх активний відпочинок, розробляються екскурсійні маршрути. Делегацію скадовських школярів золочів’яни вже  традиційно чекають на Різдвяні свята. Цікаві та насичені подорожі дітлахів міст — побратимів  становлять взаємний інтерес, який в результаті дає зміцнення взаєморозуміння і дружби між обома громадами.

«ПрофіКемп» - живи і працюй в Україні!

Дата створення: 15:11 12.06.2019

У Скадовську триває фінал Міжрегіонального інноваційного проекту «ПрофіКемп». Сьогодні команди-лідери з Київської, Львівської, Закарпатської і Херсонської області виборюють перемогу. Варто відзначити, що Херсонщину представляє команда Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості».

Коротко про актуальнее

Дата створення: 20:23 11.06.2019

Сьогодні відбулась нарада апарату виконавчого комітету міської ради. Головуючи на нараді, секретар міської ради Сокольчук О.М. визначив нагальні завдання на поточний тиждень: