Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Новини

Вітаємо з Днем народження Повжик Олену Іллівну!

Дата створення: 13:26 03.07.2020

Цього ясного літнього дня безліч привітань луна на Вашу адресу. Навколо Вас щедрі дари долі – щаслива родина, справжні незрадливі друзі, вдячні колеги. Море добрих слів цього дня тільки для Вас - чарівної жінки, доброї господині, активного громадського діяча.

Стихійні звалища – ганьба для міської громади

Дата створення: 16:57 02.07.2020

Працівники КП «Очисні споруди» постійно проводять обстеження міських вулиць по факту виникнення стихійних звалищ. Результат останніх перевірок наступний:

Триває призов на строкову військову службу у 2020 році

Дата створення: 16:58 01.07.2020

У Херсонській області триває призовна кампанія. Терміни призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань перенесено через карантин з квітня-червня на травень-липень. З 15 червня розпочинається відправка строковиків у війська.  

З Днем архітектури!

Дата створення: 16:57 01.07.2020

Сьогодні в Україні відзначають день архітектури. Професія архітектора з давніх часів викликала повагу і шану. Завдяки їм протягом віків створювалися безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося й донині. І сьогодні працівники архітектури йдуть в ногу з сучасністю,  активно працюють,  втілюючи у реальність сміливі ідеї, використовуючи новітні технології  та  оригінальні конструкторські рішення.

ХХІІІ Відкритий фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря» імені Лариси Шаронової

Дата створення: 16:52 01.07.2020

27 червня 2020 року в спортивній залі Скадовського районного будинку культури відбувся ХХІІІ Відкритий фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря» імені Лариси Шаронової в умовах адаптивного карантину з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Щорічний фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю проходить за підтримки Скадовської міської ради.

До уваги землекористувачів і дачників! Пожежна безпека в літню пору

Дата створення: 17:05 30.06.2020

В умовах підвищення температури, прогнозу довготривалої сухої погоди та у відповідності до Закону України «Про пожежну безпеку», з метою недопущення виникнення пожеж, звертаємо увагу землекористувачів щодо організації роботи по створенню мінералізованих смуг по границях сільськогосподарських угідь та очищення їх від наземних горючих матеріалів.

Проти карантинних рослин

Дата створення: 15:35 26.06.2020

Щороку в червні працівники КП "Очисні споруди" ведуть активну боротьбу  з алергенними рослинами, зокрема амброзією. Обприскування зелених зон міста проводиться  до стану її цвітіння.  Відповідні роботи проводяться на виконання міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік». Нині комунальники працюють в західній частині міста, піклуючись щоб її цвітіння не завдавало шкоди здоров'ю мешканцям та гостям нашого міста.

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Дата створення: 15:31 26.06.2020

28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави як День великого загальнонаціонального консенсусу, верховенства національних інтересів. Прийнята цього дня нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, відобразила волю та прагнення українського народу до власної національної державності. З того моменту, як перша Конституція України набула чинності, ми почали будувати нову, незалежну державу.

До 24-ї річниці Конституції України

Дата створення: 15:21 26.06.2020

26 червня 2020 року біля пам'ятника Т.Г.Шевченку загальним читанням статей Конституції України розпочався мітинг з нагоди 24-ї річниці Конституції України. В урочистому зібранні взяли участь очільники влади міста та району, керівники організацій, підприємств, установ, громадські об`єднання та молодь з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Оголошується ІІ міський заплив - «Скадовськ – острів Джарилгач» !

Дата створення: 16:52 25.06.2020

Минулого року вперше Скадовська міська рада виступила організатором проведення змагань з аматорського плавання «Скадовськ – острів Джарилгач». Значна дистанція між містом Скадовськ і островом Джарилгач, а це 6,5 км, не злякала справжніх шанувальників плавання. До речі, ця відстань тотожна запливу через Босфор. Змагання відбулось з нагоди відзначення Дня незалежності України 24 серпня. Кращий результат показав херсонець Анатолій Волошко, час запливу якого склав 1 год. 51 хв.