Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Попередній розгляд та опрацювання проектів рішень виконавчого комітету

24 червня поточного року члени виконавчого комітету міської ради попередньо опрацьовували наступні питання, що будуть розглядатись на черговому засіданні виконавчого комітету:

 

- Про роботу комунальних підприємств міста для забезпечення їх стабільності в оздоровчий період 2019 року.

- Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІІ квартал 2019 року.

- Про підготовку та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, що працює у режимі маршрутного таксі, № 4”Автостанція — дельфінарій “Акварель” - Автостанція”.

- Про укладання договорів щодо пайової участі в утриманні об”єкта благоустрою з власниками тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

- Про надання дозволів на розміщення стаціонарних сезонних торгових майданчиків біля капітальних (стаціонарних) закладів ресторанного господарства та укладення договорів щодо пайової  участі  в утриманні об”єктів благоустрою.

- Про надання дозволу на порушення об”єкту благоустрою прилеглої території у м. Скадовську.

-  Про присвоєння поштових адрес.

- Про внесення доповнень у рішення виконавчого комітету позачергового засідання від 03 травня 2019 року № 63 “Про закріплення території пляжної зони міста Скадовська”.

- Про затвердження протоколу від  22.05.2019 року № 3 засідання громадської житлової комісії при  виконавчому комітеті міської ради.

- Про переоформлення особового рахунку на квартиру № 11 по вул. Шмідта, 135-а в м. Скадовську.

- Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин.

- Про внесення на розгляд міської ради пропозиції про відмову ПП “Еверест” в продажу земельних ділянок.

- Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

- Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у  м. Скадовську та передача у власність  (присадибна ділянка).

- Звіт щодо  діяльності відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради Херсонської області за 2018 рік станом на 01.05.2019 року.

- Про припинення опіки над З.М.М.

- Про часткове відшкодування проїзду пенсіонерів на дачі у 2019 році.« повернутися до списку новин