Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Нове і цікаве щодня у садочку

Кожен день для дошкільнят міста сповнений новими цікавими та пізнавальними подіями.

30 вересня 2019 року у яслах-садку №3 "Дзвіночок" пройшов огляд-конкурс "Найкращий куточок групи". Журі конкурсу брало до уваги відповідність програмі "Дитина", креативність, ініціативність вихователів.

За підсумками огляду дипломи отримали група "Бджілка" (куточок "Пори року", природничий розвиток, "Граючись-навчаємось"); група "Віночок" (батьківський куточок, сенсорний розвиток); група "Дельфінятко" та "Капітошка" (куточок LEGO, розвиток математичних здібностей, сюжетно-рольові ігри).

01 жовтня 2019 року в "Дзвіночку" відбулась фотовиставка: "Щаслива усмішка дитини -багатство країни", де кожен вихованець облав улюблену світлину для участі у виставці. Цього ж дня діти відзначали день музики, згадали улюблені пісні, які вивчали і співали разом.

Вивчати рідне місто краще гуртом. На прогулянці містом діти дізналися більше про курорт Скадовськ, його оздоровчі властивості, які пов’язані з географічним розташуванням та багато цікавого з історії й сьогодення життя міста.« повернутися до списку новин