Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район

На сесії міської ради

24 грудня відбулась LХХІІІ позачергова сесія міської ради. На порядку денному засідання розглядались питання, затверджені розпорядженням міського голови від 23.12.2019 р. № 168-р.

 

Перед відкриттям сесії секретар міської ради Сокольчук О.М. запросив до слова голову районної державної адміністрації Покутню С.О. У зверненні до депутатів міської ради Світлана Олександрівна закликала зважено та відповідально підійти до питання прийняття міського бюджету, відповіла на ряд питань щодо розвитку туризму в Скадовському районі та необхідність підтримки медпрацівників на час збільшення навантаження у період рекреаційного сезону.

 

Під час обговорення проекту бюджету міста на 2020 рік депутати міської ради виступили з наступними пропозиціями: Кабакова Г.І., провівши аналіз ведення господарської діяльності КП «Очисні споруди», запропонувала детальніше переглянути фінансову діяльність підприємства; Бутенко О.І. наголосила на важливості ряду запитів дошкільних закладів міста, які не увійшли до міського бюджету - це ремонти систем опалення, облаштування пожежної сигналізації, ремонти та відновлення ігрових майданчиків та ін., вказала також на недостатнє фінансування прибирання старого міського кладовища, нераціональну організацію роботи зі справляння туристичного збору.

 

У ході засідання сесії депутати міської ради затвердили проекти порядку денного з доповненнями,  проект «Про підготовку та проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська» знято на доопрацювання.« повернутися до списку новин