Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район

Розвитку мовлення дітей допомагає казка

Розвиток мовлення дошкільнят – одне з головних завдань для колективу закладу дошкільної освіти  №3 "Дзвіночок".

 

29 січня у старшій групі "Капітошка" (вихователь Коваленко О.Г.) було проведено комбіноване заняття "В гостях у казки".  У ході заняття  поєдналась театралізація казки "Ріпка", словникова робота по вживанню множини іменників та узгодженню слів у реченні, навички роботи з ножицями та клеєм. Малята показали свої знання казок, вміння перетворюватися в казкових героїв, будувати діалоги, висловлювати свою думку, фантазувати та приходити на допомогу одне одному.

30 січня, в рамках підготовки до педагогічної ради, відбулась вистава за мотивами казки "Дванадцять місяців", з метою розвитку мовлення у старшій групі № 2 "Дельфінятко" - "Сімейний театр, як інтерактивна форма розвитку мовлення дитини".

Для роботи була обрана цікава форма, ролі виконували діти разом з батьками, кожен герой казки передав особливості свого персонажу, відповідально підійшовши до створення певного образу. Усі присутні отримали безліч емоцій та задоволення від казкового дійства, створеного власними силами.« повернутися до списку новин