Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

206-та річниця від дня народження великого Кобзаря

Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий усе життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню. Тараса Шевченка сьогодні по праву вважають духовним натхненником нашої держави. Він зростає й розвивається в часі, історії, його громадянська принциповість й відданість правді та свободі просто захоплюють.

 

 

10 березня колектив міської ради під головуванням Сокольчука О.М. долучився до урочистостей з нагоди 206-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка. Під час заходу  присутні вшанували великого Кобзаря за його безсмертне слово, за леліяння рідної мови, за віру, за надію, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі й добробуту, та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

 

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а образ великого поета залишатиметься у пам’яті нащадків, надихатиме на подвиги в ім’я процвітання рідної землі, вільної і заможної Української держави.« повернутися до списку новин