Скадовська міська рада
Скадовський район, Херсонська область

Відбулось засідання LXXVII позачергової сесії міської ради

Сьогодні відбулось засідання LXXVII позачергової сесії міської ради VII скликання. Депутати міської ради розглянули питання порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року №1120 «Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік».

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року №1121 «Про міський бюджет м. Скадовська на 2020 рік (21316301000) код бюджету.

3. Про відмову в наданні Херсонській обласній організації профспілки державних установ України дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Зміни до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік» було внесено для забезпечення нагальних потреб щодо запобігання вірусної інфекції, а саме:

- надання поточних трансфертів КП «Очисні споруди» для придбання матеріалів для санітарної обробки місць загального користування та територій масового скупчення людей у м.Скадовську  ;

- надання поточних трансфертів КП «Водне господарство» для придбання матеріалів для санітарної обробки місць загального користування та територій масового скупчення людей у м.Скадовську  ;

- надання поточних трансфертів КП «Очисні споруди» для придбання запчастин для техніки

Оплата послуг з санітарної обробки місць загального користування та територій масового  скупчення людей у м.Скадовську;

- надання поточних трансфертів КП «Очисні споруди» для санітарної обробки вулиць міста;

- надання поточних трансфертів КП «Водне господарство» для захоронення хворих на корона вірус;

- надання субвенції районному бюджету на придбання: ізоляційних халатів,бахіл високих, захистних щитків, рукавичок нітрилових, антисептиків,дезінфікуючих засобів,розпилювачів пневматичних для деззасобів,одноразових масок хірургічних та шапочок для КНП «Скадовський  центр ПМСД» Скадовської районної ради;

- надання субвенції районному бюджету на придбання засобів індивідуального захисту: ізоляційних халатів, костюмів біозахисту,рукавичок із довгими манжетами,рукавчок нітрілових,фартухів медичних,респіраторів, бахіл, захистних щитків, масок хірургічних  для КНП «Скадовська ЦРЛ».

У ході сесії було внесено доповнення щодо надання коштів для ремонту автомобілів «швидкої допомоги» Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

 

 « повернутися до списку новин