Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район

Пам’ятаймо про заходи карантину на Великдень та Поминальні дні!

Напередодні святкування Великодня та Поминальних днів варто пам’ятати про поширення коронавірусної хвороби на території України. На теперішній час у Скадовському районі не зареєстровано жодного випадку захворювання. 

З метою збереження здоров’я скадовчан просимо дотримуватись  заходів карантину!

Синод ПЦУ ухвалив рекомендації щодо святкування Великодня під час карантину.  Щоб уникнути скупчення людей ПЦУ не проводитиме спільних освячень великодніх страв у  храмах і на прихрамових територіях. Відвідування кладовищ у поминальні дні перенесено на 6 червня. Відповідне рішення опубліковане на сайті Православної Церкви України.

Під час богослужінь у храмах буть присутні лише священнослужителі, чтеці та співці, інші особи, які беруть участь у звершенні богослужінь спільною загальною кількістю не більше 10 осіб. Поза богослужіннями у великих храмах одночасно не можуть бути більше двох людей, а в невеликих – не більше однієї.

У ПЦУ уточнюють, що в малих населених пунктах Синод ПЦУ доручив інформувати мирян щодо проведення освячення великодніх страв біля місць проживання – на вулиці поруч із будинком чи на подвір'ї, з дотриманням "соціальної дистанції". Під час індивідуального освячення великодніх страв біля місць проживання вірян не допускати їхнього скупчення та контролювати дотримання загальних норм карантину. Крім того, за домовленістю з відповідними закладами буде організовано завчасне освячення великодніх страв у місцях їхнього виробництва та продажу.

Звертаємося до Вас з проханням, залишатися вдома на свята та обмежити коло спілкування.

Бережіть себе та своїх близьких!« повернутися до списку новин